photoblog.pl

Załóż konto

Przyszedł czas na gruntowne porządki....

Sprzedaż rowerów poszła mi o dziwo bardzo sprawnie :) Przede mną jeszcze transakcja z meblami do sypialni . To będzie trudne bo chciałabym je jeszcze użytkować a z drugiej strony czas już je wystawić.

 

Ostatnio przypadkiem natknęła się w internecie na jakis artykuł a o pewnym polskim aktorze i jego tragicznym wypadku wiele lat temu.... Artykuł przykuł moją uwagę tylko dlatego , że ten aktor był przystojny i miałam nieodparte wrażenie że albo mi kogos przypomina albo widziałam go w jakimś filmie.... Zaczęłam więc czytać dalej. Przestudiowałam jego "dorobek aktorski" i cos mi zaczęło świtać kiedy przeczytałam nazwę jednego z seriali ... Postanowiłam więc zacząć szukać informacji , zdjęć ,czegokolwiek nt tego serialu właśnie.... I tak oto udało mi się odnaleźć czołówkę ,a później wszystkie jego odcinki na YT. Odcinków jest 187 a ten serial to emitowany 23 lata temu ( chyba) "Adam i Ewa"! Zupełnie nie pamiętałam o co tam chodziło bo miałam wtedy jakieś 5 lat i pewnie bardziej mnie w tych czasach interesowały bajki niż jakieś seriale romantyczne.... Natomiast nie wykluczam , że moja mam go oglądała a ja gdzieś tam bawiłam się i krzatalama w tym czasie.... Natomiast stwierdziłam , że jest to idealna okazja aby w końcu po kilku latach obejrzeć coś po polsku i sprawdzić pamięć ( może jednak coś się pojawi ) . Obejrzałam więc pierwszy odcinek i okazał się na tyle zabawny i wciągający , że teraz po kilku dniach ubolewam że zaraz mi się serial skończy i nie będzie :( Przypominają się urywki wnetrz ,w których jest grany, bohaterowie i ich chatakterki,ale z nic w świecie nie mam pojęcia jak się skończy. Niedługo się jednak przekonam.

Aktor ,o którym wspomniałam ma początku to Waldemar Goszcz - poszukajcie sobie jeśli was to zainteresuje. Może i u was pojawią się jakieś wspomnienia dawne dawne ....

 

 

Dobrego , słonecznego ,przepełnionego optymizmem tygodnia dla was ; *

Dodane 4 CZERWCA 2023 ze strony mobilnej
427
naszaczworeczka Pięknie zdjęcie, coś świta mięta nazwa, aż muszę zobaczyć i może też coś z moich wspomnien :) a foteczka piękna jak najbardziej
12/06/2023 21:49:25
~kasiakoziorowska Piękna. :)
04/06/2023 19:33:42
northerka Pamiętam ten film, ale też za bardzo nie oglądałam bo byłam mała i pamiętam że ten aktor właśnie miał jakiś wypadek, też może sobie wróce do tego filmu, przypomniałaś mi o nim :)
Dobrego i spokojnego tygodnia ;**
04/06/2023 19:18:07
patusiax395 Śliczna :* ja właśnie wystawiłam łóżko na sprzedaż :D
04/06/2023 17:52:04
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sweeeeeettt.