photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 23 MARCA 2017

 

Dawno tutaj nie byłam. I mimo to, że dzisiaj jest jeden z takich dni, kiedy nie wiem do czego mam ręce włożyć i za co zabrać się najpierw, to pomiędzy tym całym natłokiem obowiązków, znajduję tą chwilę po jakimś czasie, żeby napisać kilka słów właśnie tutaj. Myślę, że to nie przypadek. To miejsce zawsze dawało mi wielką swobodę, ale też możliwość spojrzenia na swoje myśli z boku. Przemyślenia czegoś na kartce. ''Przegadania'' pewnych rzeczy. I oczywiście- dzielenia się z Wami swoimi przeżyciami i wnioskami.

 

Zaniedbałam to miejsce, które niejako było kiedyś jednym z moich marzeń. Spełniałam się tutaj pisząc. I robiłam w wolnych chwilach to, co lubię, co sprawia mi radość. Nawet nie wiem w którym momencie wszystko poprzewracało się do góry nogami. A raczej- wiem w którym momencie- ale nie wiem kiedy zaszło to tak daleko. Tak bardzo oddałam się jednej rzeczy- która jest i była dla mnie ważna, że zapomniałam, że miałam kiedyś inne marzenia, że byłam osobą nie tylko z ambicjami, ale planami na przyszłość.

 

To co chciałabym dzisiaj napisać, to to, żebyście nigdy nie dali się zdominować waszym ambicjom. Ambicje są ważne, tak jak i marzenia, które nadają sens i cel naszemu życiu. Nie wolno o nich zapominać, ale nie można też zapominać o tym, że musisz być w pełni wolnym człowiekiem w  swoich postanowieniach. Najgorsze co może się stać, to takie poczucie zatracenia we wszystkim. Chęć sięgania coraz wyżej i brak radości z tego co już się ma.

 

We wszystkim trzeba znaleźć balans. Między pracą, obowiązkami musimy mieć czas na odpoczynek, na swoje pasje. Marzenia i praca są bardzo ważne, ale żeby być coraz lepszym musimy pamiętać o sobie. Pięknie jest dbać i walczyć o swoje marzenia, cudownie jest sięgać coraz wyżej, ale do tego musimy być zdrowi i silni, co za tym idzie, musimy o siebie dbać.

 

Nigdy nie zpominajacie kim jesteście, jakie są wasze cele i marzenia. A w tym natłoku codzienności- spróbujcie znaleźć choć chwilkę dla siebie. I jeszcze jedno- nigdy się nie poddawaj.

 

Miłego wieczoru :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdjęcie: https://pixabay.com/

Komentarze

annna97 jakie piekny wiosenne tulipany <3
26/03/2017 18:09:01