photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 17 CZERWCA 2017

 

Zacznij żyć. Od zaraz.

 

 

 

Każdy dzień jest inny. Czasem wstajemy i działamy, a czasami kompletnie tracimy siły i motywacje. W życiu spotykają nas różne rzeczy. Niektóre zniechęcają, inne motywują. Nie wiem czy też tak miałaś/ miałeś, ale ja całkiem niedawno obudziłam się. Obudziłam się z wielkiego marazmu, który ogarnął mnie ostatnimi czasy.

 

 

 

OK, nie zawsze jest tak, że tryskasz życiem i masz ochotę na wszystko. Każdy ma prawo do gorszego dnia. Ale tutaj chodzi o coś więcej. O taką stagnację i taką niemoc, która Cię ogarnia. O takie poczucie kompletnej bezradności i tego, że tak naprawdę nic nie możesz i nie jest zależne od Ciebie. To nie prawda.

 

 

 

Zdałam sobie sprawę, że nie chce być jak ludzie, na których zdarza mi się narzekać. Wiecznie smutnych, wiecznie narzekających i niczego nie doceniających. Chce być człowiekiem, który żyje na sto procent i daje szczęście drugiemu. Bo może dla Ciebie coś, co jest zupełnie zwyczajnie, może wnieść coś dobrego w życie drugiego człowieka. Twoja życie pisze historię, historię, która może zmienić życie nie jednego człowieka.

 

 

 

Dlatego tak ważne jest co zrobisz z każdym dniem. Co zrobisz ze swoim szczęściem, porażką, marzeniami. Jak zachowasz się do ludzi których lubisz lub nie, których znasz lub nie. Każdy krok w życiu ma znaczenie. Każda chwila jest na wagę złota.

 

 

 

Nie prześpij życia. Nie zmarnuj go na marudzenie. Działaj, twórz swoją niepowtarzalną historię już od dzisiaj. Bo każda chwila jest darem. Każdy dostaje ten dar codziennie. Doceńmy go.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcie: https://pixabay.com/

Komentarze

Photoblog.PRO artru Pamiętam jeszcze te wpisy, które potrafią nie tylko zmotywować, ale wręcz człowieka uskrzydlić...
Dobra robota.
Pozdrawiam.
- Artru
17/06/2017 22:15:05
xszminkax Dziękuję za te słowa ;) bardzo mi milo. Pozdrawiam ;)
18/06/2017 8:52:17