photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 4 LISTOPADA 2018

Witajcie po długiej przerwie !

 

To niesamowite móc coś napisać po tak długiej przerwie. W moim życiu zmieniło się wiele. Ukończyłam pierwszy stopień studiów, zaczęłam drugi w nowym miejscu, zupełnie innej uczelni, otoczona innymi ludzmi. Słówko ''inne'' przeplata się w tym zdaniu zaskakująco często, ale własnie wszystko takie jest. Zupełnie odmnienione. Ale miejmy nadzieję, że na lepsze.

 

Co do ludzi, to w ostatnim czasie jest mi dane poznać osoby, które przypomniały mi o wielu rzeczach, o których udało mi się zapomnieć wśród tych kilku lat walki o studia, walki o swoją przyszłość, walki z samą sobą. Żeby napisać dobry wpis, trzeba być w zgodzie z samym sobą, mieć spokój w sercu. I ludzi, którzy nieustannie Cię inspirują. Bo nie ma nic piękniejszego niż historie każdego z nas, często chowane głęboko w sercu. Tak niedostrzegalne, a tak wyjątkowe. 

 

Przez te kilkanaście miesięcy przerwy zrozumiałam, że pisanie to sztuka. Słowa, które dyktuje nam serce i możliwość przelania ich  na papier. Miliony emocje schowane w każdym słowie, to wartości, którymi się kierujemy, sytuacje, które nas kształtują, ludzie, których spotykamy. To spokój, który mamy w sobie. 

 

Wiele razy chciałam coś napisać, ale nie potrafiłam. Zastanawiałam się dlaczego, co się zmieniło. I zrozumiałam, że żeby pisać należy poukładać samego siebie. Tylko żyjąc w zgodzie ze sobą, umiejąć nazywać swoje przeżycia, emocje, uczucia jesteśmy w stanie to zrobić. 

 

Lubię wracać do tego miejsca, dlatego, że własnie od zawsze było pisane serce. Mimo długiej przerwy, chciałabym znów zaczać pisać i to jest mój plan.

 

 

Miłej niedzieli ! :)

 

 

 

 

 

 

 

zdjęcie:https://pixabay.com/

 

 

Komentarze

sezamkiii Wracaj tu!
08/01/2019 10:29:28
xszminkax Wracam, wracam ! :)
12/01/2019 22:28:34
sezamkiii Super!
12/01/2019 22:42:30

annna97 brawo ukonczenia studiów i kurcze długo Cię tu nie było kochana ;* <3
i która uczelnia lepsza? :D
04/11/2018 15:10:46
xszminkax Zdecydowanie ta druga lepsza, ale ta pierwsza również wiele mnie nauczyła :*
12/01/2019 22:33:41