Jako że nie tylko chwalimy produkty ale i przestrzegamy przed niektórymi chciałabym trochę czasu dziś poświęcić tej seri.
Ponieważ lubię kosmetyki avonu postanowiłam pewnego czasu że kupię sobie taki komplet w skład niego wchodził krem na dzień, krem na noc i pianka myjąca do twarzy oczywiście wszystko do cery tłustej i mieszanej. Krem na noc miał fajną konsystencje takiego żelu ale twarz po jakiejś chwili robiła się po nim tłusta.. Co do kremu na dzień dużo lepiej się wchłaniał ale moim zdaniem wcale nie spełniał swojej funkcji i cera nie była matowa. Czułam się jakbym miała na twarzy zwykły krem uniwersalny bez efektów. Jedyne co się sprawdziła to ta pianka myjąca, miałam uczucie świeżości po niej i jakiś tam mat był ale ogólnie te kremy są nie za specjałne. Chociaż koleżanka miała pomarańczową serie która miała rozświetlać i chyba była zadowolona. Nie pamiętam ceny bo kupowałam w zestawie a teraz sprzedają każdy odobno..
Można dodawać, pytać, komentować, zapraszam do archiwum:)
Inni zdjęcia: Rvk mac89pa:) dorcia27001463 akcentova:) dorcia2700486 mzmzmzKrólewski. ezekh114Zamek w Malborku andrzej73Jezioro Pławniowice... halinamMoje małe marzenie bluebird112025.05.03 photographymagic