Photoblog.pl

Załóż konto

This Legend - In The Streets

Dodane 11 LUTEGO 2020 , exif
Wyświetleń: 25
Ciężko mi uwierzyć że od premiery tej płyty minęło już prawie 6 lat...
Kiedy kupowałem tę płytę na CD to załapałem się na wersję z autografami i na koszulkę, którą dołączali do iluśtam pierwszych zamówień. 20? 50? nie pamiętam, ale na pewno niewielu. Ale o czym mowa?
This Legend to kapela, gdzie na garach zasiadł Longineu z Yellowcarda, jak i Ben Harper, nieco dawniejszy członek YC, który grał od początku, do czasu ich najsłynniejszej płyty "Ocean Avenue". Wokalista i basista nie byli mi znani wcześniej.
Ale niestety, wydali tylko jedną płytę. Obecnie nie wiem nawet czy kapela istnieje, wiem że były rotacje w zespole, na bas wskoczył ponoć kiedyś Pete, również z Yellowcard :D (z czasów nagrywania płyt "Lights And Sounds" i "Paper Walls", ale dołączył już po premierze Ocean Avenue). Z całej kapeli 3/4 kolesi to był Yellowcard, zapowiadało się fajnie, ale co z kapelą, tego nie wiem... ale wiem, że wokalista ma jeszcze jakąś kapelę.
Kiedy zamawiałem tę płytę na CD to winyl jeszcze nie istniał. Ociągałem się z zamówieniem, ale na szczęście (?) nie została wyprzedana. Pewnie mało kto wie i zna tę kapelę.
Na stronie nie było napisane, że to wersja kolorystyczna. Ale na discogs widziałem, że istnieje wersja niebieska. Zamówiłem więc, myśląc że to czarna. Dostałem niebieską. Więc prawdopodobnie to jedyna wersja kolorystyczna.

cyber-tracks, 16 $