>
Wytwórnia Enjoy the Ride Records kontynuuje wydawanie albumów Reel Big Fish w wersji deluxe :) Niestety nadal pomijają te albumy jeszcze nadal nie wydane, na które wszyscy fani czekają...
Oryginalnie wydany w 2007 roku album pojawił się już na dwupłytowym winylu w wersji picture disc + limonka. No i nigdy nie miał wydania z normalną okładką. Do teraz.
Wersja deluxe zawiera 8 bonusów, ale tak naprawdę to 6... bo podstawowa wersja miała już dwa bonusy. Dwa z sześciu były chyba bonusem dla iTunes, bo słyszałem je wcześniej, jeden numer demo jest z kasetowego demo z 1993. I w rezultacie są 3 bonusy ktorych nie słyszałem wcześniej. Najciekawszym z nich jest "So Much for Rock&Roll" w wersji demo. Jest to jedyna wersja studyjna, bo numer ogólnie pojawił się tylko na koncertówce RBF.
Wersja którą zakupiłem jest jedną z trzech istniejących i jest limitowana do 300 sztuk.
neshriver
Hej! Pamiętam Cię z dawnych lat Youtube’a, kochałem Twoje filmy z kolekcją płyt Green Day. Czy można jeszcze gdzieś ten film zobaczyć lub czy masz może udokumentowaną tę konkretną kolekcję zdjęciami itd? Bardzo zależałoby mi, aby to wszystko zobaczyć. Pozdrawiam serdecznie
Inni zdjęcia: 2319-SZCZUROWA, pow.brzeski. manekin12316-LASKI, pow.ząbkowicki. manekin12313-POW. KRAKOWSKI... manekin12312-ZUBRZYCA DOLNA manekin12309-LIPNICA WIELKA manekin12305-PIASEK WIELKI, pow. buski. manekin1Energy switch downwardspiral2304-PIASEK WIELKI, pow.buski manekin12300-PROSZOWICE, pow.proszowicki manekin11867 akcentova