photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 30 KWIETNIA 2016

 

Przyszła wiosna (a może dopiero idzie?). Pomyślałam, że to dobry czas na zrobienie porządków, szczególnie we własnym życiu. Ostatnimi czasy zapomniałam o jednej ważnej zasadzie, że nasze życie wygląda tak, jak my je sobie urządzimy. Wielokrotnie mówimy, że ludzie przypinają nam różne łatki, a ja z przykrością stwierdzę, że wielokrotnie to my się szufladkujemy. I co gorsza- ciężko nam potem z tej szuflady wyjść.

 

Ja ostatnio zamknęłam się w pewnej szufladzie i co gorsza zauważyłam, że im bardziej ja się w niej zamykam tym bardziej też ludzie myślą, że taka jestem. Zamknęta, zgniuśniała, bez pasji. To nie prawda.

 

W życiu dzieje się dużo różnych rzeczy, czasami nas przytłączają, być może też stało się coś, co wcześniej Cię zmieniło. Zawsze jest dobry czas na to, by to zmienić. Przypomnieć sobie kim się było wcześniej, co sprawiało nam radość, jacy byliśmy. Mi też bardzo pomagają w tym bliskie osoby. To wiele ułatwia, bo kto zna nas lepiej, niż ludzie którzy nas kochają ? :)

 

Przestałam się bać. I powolutku, powolutku zaczynam być odważna. Mówić to, co myślę, wyrażać swoje zdanie, czasami ubrać rzecz, której nigdy wcześniej bym nie założyła. Warto czerpać radość z każdej chwili. A ludzie ? Oni zawsze będę gadać i czy nie lepiej żyć w zgodzie ze sobą i liczyć się ze zdaniem bliskich nam osób ? W końcu to na nich nam najbardziej zależy.

 

A co do porządków...myślę, że przyszedł czas też na to, by porządnie odkurzyć tego bloga. I niesamowicie mnie to cieszy! :)

 

 

Komentarze

~basteli może jakiś evencik na skypie zrobisz :)
07/05/2016 23:22:07