Photoblog.pl

Załóż konto

całus i pedałuj przez życie ;) 

2012/09/28   

 

« następne   poprzednie »

Więc tak znalazły się tu osoby kpiące z tego co robie,mało ważne szczerze nie obchodzi mi to,ale dla sprostowania sytuacji nie chwalę się jak to inne piszą bo po pierwsze nie ma czym a po drugie nie o to w tym chodzi..możecie sobie z takimi poradami wyjść,miałam nie jedną rozmowe z psychologiem,z lekarzami, uczestniczyłam w grupie nałogowców to o czym Wy mi w ogóle tu piszecie ? Pzt najważniejsza informacja psycholaog sam zalecił pisanie 'bloga' opisywaniem wszystkiego co mnie gryzie,co mi leży więc to robię i nikomu nic do tego. Tak naprawdę osoba która mnie nie zna nie zrozumie mnie,może dlatego że i ja sama siebie nie potrafie zrozumieć.

 

nie wiem co mam ze sobą zrobić teraz ? najlepiej położyłabym się spać i nie obudziła, dzisiejsza ostra wymiana zdań z mamą mnie dobiła. ale teraz przynajmniej nie będzie zadawała zbędnych pytań po moim przyjściu do domu,gdy zobaczy mój stan.Jestem obojętna wszystkiemu.

2 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika truesstory.
cuksy3  - 28/09/2012 20:18:06
ja tak samo dziś ostrą rozmowe z matką przeszłam ......
ja już wymiękam ; c
ciągle mam yebane problemy i nigdy nie mam z górki tylko zawsze pod tą jebaną górkę : |
ehh ..... nie jesteś sama z tymi problemami ....
brutalnezycie  - 28/09/2012 10:19:08
Musisz znaleźć sposób na inną ucieczkę od problemów. Branie nie jest dobrym rozwiązaniem. Wiem, że fajnie się mówi, bo nie mam z tym problemu, wiem, że ciężko się powstrzymać... Ale taka jest prawda. Nie obudzić? Takie rozwiązanie stosują ludzie słabi, Ty nie jesteś słaba! Udowodnij im wszystkim, że dasz radę! Ja w Ciebie wierzę.

Najnowsze wpisy

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wszystkie wpisy