Photoblog.pl

Załóż konto

całus i pedałuj przez życie ;) 

2012/09/30   

 

« następne   poprzednie »

weekend spędziłam w chatce, zawsze tam przychodzę gdy chcę być sama czy cokolwiek się stanie, wielu ludzi takich jak ja tam przychodzi ale rzadko zostają na noc,praktycznie wcale chyba że są tak nagrzani że już muszą,przypomina to opuszczony dom w którym zamieszkali bezdomni alkoholicy,a wcale tam ich nie ma.. mało osób zna to miejce co bardzo mi się pdoba,polcija tam nie węszy co najważniejsze. Mama podobno zgłosiła moje zaginięcie gdy nie wróciłam na noc,powinna się przyzwyczaić nawet policja już ją nie bierze na poważnie..

 

zdziwiłam się,Rysiek odwiedził chatę, jest starszy i bardziej zniszczony tym wszystkim,przyszedł ale chyba liczył że nikogo nie będzie,był na głodzie widziałam to,nie chciał się przyznać. Mało rozmawialiśmy prawie wcalę,ciągła cisza,lubimy ją. W nocy Rysiek płakał,słyszałam go został na noc bez słowa,na drugi dzień nie mialam odwagi się go zapytać dlaczego ? a może dlatego nie zapytałam że odpowiedź była wiadoma. 

po godzinie gdy poszłam po sort Ryśka już nie było,ale zostawił swój numer telefonu wiedział że wiem że ma dostęp do wszystkiego,wiedział że kiedyś będe chciała do niego zadzwonić.

 

wróciłam do domu,krew z nosa leci mi mniej więcej co godzine ,nikogo nie ma,mam jeszcze chwile spokoju dla siebie,ciśnionko jest tylko nie wiem czy pociągnąć bucha czy spróbować LSD,śmieszny dylemat co wziąść i jedno i drugie gówno.

 

 

 

5 komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika truesstory.
tooclose  - 30/09/2012 20:01:08
kibicuje Ci. tez mam problemy, chcialam... popelnic samobojstwo. no coz. i pyt. opublikujesz swoje zdjecie ?
jackcomeback  - 30/09/2012 15:34:49
To jest zwykłe ścierwo ,nikt ci nie pomoże jeżeli nie będziesz sama tego chciała !
truesstory - 30/09/2012 15:36:01
nie wystarczy tylko chcieć.
jackcomeback - 30/09/2012 15:39:16
ja dobrze to wiem ,i mam do ciebie wielki szacunek za to że to wszytko tu opisujesz . Jest dużo osób które mają podobne problemy,podobne bo każdy ma inne życiowe problemy . Nie zmarnuj sobie życia bo życie to najlepszy dar jaki mogłaś dostać !
jackcomeback - 30/09/2012 15:39:57
wszystko *

Najnowsze wpisy

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wszystkie wpisy