Photoblog.pl

Załóż konto

całus i pedałuj przez życie ;) 

2012/10/01   

 

« następne   poprzednie »

dziś się męcze,po wczorajszym LSD,opuściłam szkołę a lubie do niej chodzić to taka odskocznia..

zamiast szkoły siedzialam w chatce,pokłóciłam się tam z nieznajomą 13sto latką,która po prostu tam siedziała i grzała rurę,zaskoczyła ją moja reakcja.

wczoraj przegrałam, nie wiem co mną kierowało,czy cokolwiek mną kierowało ale napewno nie był to rozum.

ale nie chce mi się płakać,czuje żal,smutek,rozpacz,dno ale nie płacze już,może to oznaka że tracę człowieczeństwo ? 

z mamą nie rozmawiam,słyszę tylko jak kłóci się z moim ojczymem,który mmimo wszystko trzyma moją stonę ale coraz bardziej we mnie zwątpiewa .Nie tęsknie za biologicznym ojcem,chociaż chciałabym żeby się odezwał,wiem że nie dawno wyszedł z odwyku ,ale pewno dalej daje sobie w żyłe i nic go nie obchodzi prócz następnej działki,ostatno mnie wzieło na wspomnienia chociaż rzadko był spokój i szczęście gdy w pobliżu był ojciec..

3 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika truesstory.
dzisiajsiewyluzuj  - 01/10/2012 19:27:51
przeczytałam wszystkie notki, nie chce osądzac czy to co piszesz to prawda czy nie, moze inne slogany, nie ogarnęłam motywu grzania mj, nie wiem czy masz te 15 czy te 20, jak 15 to śmiem wątpic w twoje możliwości dostępu dobrej hery czy morfy zeby grzać, ale borewa. nie chodzi o czyn, a o jego wynik. jak masz 15 to moze ci sie wydawac, ze wiesz wiele, wiele przeszłas, ze to cie usprawiedliwia, ale nie za wiele tu o tobie, aby inni mogli cie sądzić, cokolwiek robisz. zrobilam kiedyś dokładnie to co ty - założyłam fbl, pozniej floga, moje byly anonimowe, a dokladnie dzis usunelam wszystkie notki opowiadajace (poniekad) jak lodówa do dom mnie odwoziła, o życiu we wspólnocie aa, misji, lepszym życiu..jesli chcesz mozesz pisac, bo ja chwytalam sie każdej belki, czy to popisac z kims, komu sie udalo, ( akurat trafilam na kolesia 45 lat XD) dom nadzieji u mnie w miescie, ale najwiecej dało pewne przykazanie - pogodzic sie z tym co jest i czego zmienic nie moge. jak cos to pisz 28526554 twoja historia tez moze byc podstawą do ,,3 filmów, i 4 książek'' zapewne, jak mnie powiedzial terapeuta :)
brutalnezycie  - 01/10/2012 18:21:17
Czemu zaczęłaś ćpać?
truesstory - 01/10/2012 18:43:12
bardzo długa historia.

Najnowsze wpisy

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wpis truesstory

 

Wszystkie wpisy