Teraz napiszę coś wprost do Ciebie.
Piszesz że mam prawie 25 lat. Byłaś ze mną ponad dwa lata, i nawet nie wiesz ile mam lat? Hahahahahahahahaha xD Dobre xD Kolejny dowód, jak mnie kochałaś xD
Ja nie jestem dojrzały? Spójrz na siebie. Bo tylko niedojrzała osoba wypisuje takie żale na fejsie (doniosła mi o tym życzliwa osoba). Spójrz Marta na siebie. Jeśli ktoś tu jest dziecinny, to tylko i wyłącznie Ty!!!
Kolejna sprawa. WIele razy Cię zraniłem. Ok. I za to kilkakrotnie przeprosiłem. Ale czy Ty mi nie zadawałaś ran? Bo to, co ze mną robiłaś to było chore. Niby byłaś ze mną a ze swoim Krzychem latałaś? Ja na trójkąty nigdy się nie pisałem i pisać się nie będę.
Jeszcze coś. Nie pozwolę mówić na siebie "chuj, skurwiel, kutas". To pomówienia. Chcesz tak robić? Ok. Ale wiedz, że będę robił dokładnie to samo. Bo mam tego dość. Nie pozwolę się obrażać.
Piszesz, że nie znam słowa przepraszam. No Ty za to doskonale, nie? Bo najpierw robisz, potem myślisz. A słowo zbyt wiele razy mówione traci na wartości. WIęc te swoje "przepraszam" to wiesz gdzie mogłaś sobie już na końcu wsadzić.
WIesz co? Ja przynajmniej mam godność. Bo potrafiłem się rozstać w miarę normalnie. A że Ty jesteś dziecinna (wiele osób mi to mówiło, ale ja byłem ślepy) i niedojrzała- nie mój problem. Radzę Ci to zmienić- bo sobie w życiu nie poradzisz.