photoblog.pl
Załóż konto

Mój nastrój jest dziś taki jak to zdjęcie...mam nadzieję , że śmieci niedługo same się wyniosą .Mam już bardzo dość aktualnej codzienność. Być może niedługo zamieszkam blisko bliskich mi osób. Wiem , że już na pewno nie chcę wracać do DE.Kiedy skończy się tam mój stosunek pracy pozamykane wszystko na stałe. Podjęłam decyzję, że jednak zostawię sobie moje aktualne auto na dłużej zamiast jak zawsze wymieniać po 2 latach. Jedklnak spełnia ono moje oczekiwania w stu procentach i szalenie mi się podoba nadal,tak jak wtedy kiedy je kupiłam. Totalnie nie mam pomysłu na co ewentualnie mogłabym je zamienić ( poza Arteonem, który kosztuje tyle ile na auto bym nie wydała:p). Dlatego czeka mnie regeneracja turbiny i wymiana oponek przed zimą. Myślę też o zmianie felg na jakieś bardziej sexy. 

 

Cieszę się tą wiosną pomimo , że uprzykrza się mi codzienność dość mocno. Liczę na to , że niedługo znów odetchnę ze spokojem w sercu. Znam swoje możliwości i wiem , że że wszystkim dam sobie radę. 

 

Aktualnie nawet nie mam kiedy wybrać się do fryzjera przez co czuję się trochę nieswojo. Za to zapakowałam się do łóżka dziś już przec 20 z książką. Jednak nie przeczytałam nawet strony do końca bo męczą mnie myśli. Stąd wiem , że noc raczej też będzie słaba co poskutkuje ciężkim jutrzejszym dniem. Na pewno nie wybiorę się na trening. Już dziś było kiepsko,postanowiłam się poddać po trzydziestu minutach. Bałam się , że skończę z jakąś kontuzją.Wybralam się więc do Lidla i kupiłam chyba z 10 kilo warzyw i owoców. Później zrobiłam sałatkę. Obstawiałam , że będę głodna jak wilk bo jestem na redukcji. Jednak dziś nawet jedzenie mi nie idzie. Mam nadzieję , że do końca tygodnia wyjaśnia się wszystkie sprawy a ja będę mogła ruszyć z kopyta na przód i już mnie oglądać się za tym co bez sensu. 

 

 

Dobrej i pogodnej końcówki tygodnia dla was. Niech pogoda was rozpieszcza a weekend da chwilę wytchnienia...

D.

 

Dodane 10 KWIETNIA 2024 ze strony mobilnej
386
Photoblog.PRO tomasrakiej Super
14/04/2024 16:58:36
Junior brzydkimotyl Dasz sobie ze wszystkim radę. Pozdrawiam
14/04/2024 11:26:38
Photoblog.PRO judgaf Wow, no to dopadło Cię jak myślę, wiosenne przesilenie.
Przyjdzie czas na lepsze nastroje.
Ja wczoraj kumpla pożegnałem, zobaczyłem się ze znajomymi ze starego stulecia.
Miałem okazję z panią psycholog (sąsiadka zmarłego kumpla) pogadać. Spytała czy i kiedy wracamy do Polski.
Nawet nie była zdziwiona, że mój dom to teraz BRD i nigdzie się stąd nie ruszam.
Każdy kiedyś znajduje swój "Heimat" ja znalazłem i Ty też znajdziesz. Obojętnie gdzie to będzie. Tego Ci życzę.
Póki co to pozdrowienia z Łodzi(stare Chojny) :) śle
13/04/2024 9:47:49
Photoblog.PRO sweeeeeettt Tak ,wiosenne przesilenie i przesilenia ludzi dookoła mnie teraz męczą... Mnie tez nie dziwi ,że to Twój dom. Ja w DE mieszkam ( jeszcze oficjalnie) 4 lata ,to nie tak długo. Nie było to złe zycie pod względem miejsca i otoczenia i myślałam długo nad tym aby jednak zostać tam . Jednak sprawy osobiste wybiły mi ten pomysł z głowy. Dodatkowo po moich rodzicach widze jak czas płynie i trzeba go wspólnie teraz cisnąć jak cytrynę. Wartość bliskiej osoby jest jednak bezkonkurencyjna do wartości pieniądza.
13/04/2024 14:07:48
Photoblog.PRO judgaf Fakt, czasu z kochana i kochająca rodzina nie da się kupić. Rozumiem i szanuję Twoja decyzję.
13/04/2024 16:28:56
Photoblog.PRO nusia393 Kochana mam nadzieję , że wszystko Ci się pouklada i poczujesz spokój , całusy :*
13/04/2024 10:44:20
Photoblog.PRO sweeeeeettt Jesteś kochana<3 pozdrawiam ;*
13/04/2024 14:08:51
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sweeeeeettt.

Informacje o sweeeeeettt


Inni zdjęcia: Targi kasiamisiekGP Romani ksiadzsdz:) natalka89rokT3 ksiadzsdzBudowa dzień 1 ipasiuLed drzwi ipasiu... 6biolutkoo9Kwiat Młodzieży wittchen3I am photographymagicT R tomasrakiej