Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 4 GRUDNIA 2022 ze strony mobilnej
Wyświetleń: 487

Tak więc przeżyłam! Ten tydzień był ciężki ... Moje samopoczucie w połączeniu z ogromem pracy nie współpracowało najlepiej. Wszyscy dookoła przeziębieni a duża część na zwolnieniach. Znajoma (z którą się widziałam w pon ) we wtorek skarżyła się na silny ból gardła i kaszel,w środę już wylądowała z anginą na uwolnieniu. Bałam się że mnie tym poczęstowała ... Wczoraj po nocce obudziłam się i ja z bólem i ogólnym rozbiciem.... Zapodałam leki i dziś jest jakby lepiej...( Ważne , że nie gorzej) .

 

Zima przyszła i tutaj... Mamy śnieg i mroźna aurę od wtorku ... Ja nie przepadam ,ale okey. Niech nacieszą się też wielbiciele tych klimatów no i dzieciaki... Sanki, łyżwy, bałwany itp.

Premia świąteczna przypomniała mi o tym , że już czas najwyższy zacząć działać w temacie prezentów. Zleci się już z górki i zaraz będziemy zasiadać do barszczyku i pierogów.

 

Dziś dzień nauki, trzeba nadrobić zaległości . Ostatnio nie mam weny w temacie i jakoś uspiłam swoją rządzę chłonięcia nowości.

Od jutra drugie zmiany. Lubię i nie lubię.... Będę w pracy wyspana i to jest naprwno plusem. Nad resztą nie będę się zastanawiać bo i tak nie mam na to wpływu. Cały czas czekam na plan urlopowy na kolejny rok. Chciałabym pierwszy tydzień nowego roku spróbować wynegocjować bo ciężko będzie tak na szybko wracać na po 2.01 na pierwszą zmianę :( Co roku ten tydzień był zawsze jeszcze wolny. Natomiast na dzień dzisiejszy pracy jest tyle , że nie ma co na to liczyć .

 

Dobrego tygodnia dla was :*

 

 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika sweeeeeettt.
annna97 ładnie :)
09/12/2022 19:05:13
patusiax395 Ehhh my tez wracamy 2.01 do pracy … :( trochę lipa bo kiepsko i nie wiadomo co robić w Sylwestra
04/12/2022 14:12:59
sweeeeeettt Ja jeszcze się łudzę ,że może uda mi się wynegocjować urlop ...ale widzę marne szanse:( no cóż... Coś za coś. Przynajmniej kasa będzie się zgadzać
04/12/2022 18:19:16
patusiax395 Powodzenia :* ja tez nie dostanę na 2.01..
05/12/2022 6:05:47