Photoblog.pl

Załóż konto

Folia Dresinae 

2020/08/08   

Wąskie horyzonty

« następne   poprzednie »
Wąskie horyzonty

W czasie pandemii świat mocno się skurczył.

Wbrew ostrzeżeniom koronawirus mnie osobiście nie zabił ani nawet nie nadszarpnął i to pomimo tego, że sporo wychodziłem z domu. Część tych przygód opisałem na konkurs zatytułowany "Pamiętniki Pandemii". Niestety nie będzie się tam można z nimi zapoznać, bo opis nie przeszedł do finału konkursu.

"Nie, nie, nie, nie" - można podsumować ostatnie miesiące. Szerokie horyzonty z poprzedniego wpisu zostały zmiecione festiwalem odmów. Wraz z ich otrzymywaniem wzrastało zapotrzebowanie na strefę komfortu ograniczaną do powiatu, do dzielnicy, do smarftona.

I choć w głowie nadal zostaje ambitna rozwojówka, jakoś tak trudniej ruszyć w dalszy bój. Znajomi zachęcają do portali randkowych jakby się zmówili. Popróbować czy nie?

 

Na zdjęciu poznański rynek z czasów największego zostawania w domu.

1 komentarz
radogost  - 19/08/2020 19:03:03
Portale randkowe bdb. Przynajmniej można poszerzyć pulę, a nawet mieć trochę miłych chwil. Wieść niesie, że można nawet faktycznie poznać kogoś na dłużej i na poważniej. Poza tym przesuwanie w prawo i w lewo całkiem dobrze odstresowuje.
Plus uwaga od mojej terapeutki: poszukiwania na takich portalach dużo mi mówią o mnie, moich oczekiwaniach i tak dalej. Łatwiej wtedy sobie je uświadamiać, pracować nad nimi jeśli trzeba.

Najnowsze wpisy

Refleksja

 

Wąskie horyzonty

 

Szerokie horyzonty

 

Tempus fugit?

 

Przemijanie

 

Konserwatyzm i liberalizm

 

Wieczny powrót

 

Drogowskazy

 

Wszystkie wpisy