Witam, witam!
Dawno mnie już tutaj nie było, gdyż byłem zajęty moją kampanią wyborczą.
Spotkania z wyborcami, debaty, występy w telewizji, itd. Jestem już tą całą sytuacją wykończony! Ale wiem, że warto walczyć nagrodą bowiem jest fotel burmistrza!
Wszyscy dobrze wiecie, że czeka nas druga tura wyborów pomiędzy Krystyną Wróbel, Wiesławem Stambrowskim i oczywiście mną! Dziękuję za głosy i proszę o dalsze wsparcie i uznanie w drugiej turze!
Będzie to ciężki pojedynek! Kto go wygra? Zapewne najlepszy!
Tutaj przedstawie co chciałbym zrobić dla miasta:
- Oczywiście najważniejsze są drogi, aby mieszkańczy mogli jeżdżąc po nich czuć się świetnie. I gdy nie bedą wiedzieli co ze sobą zrobić wsiądą w swój samochód i ruszą w miasto, na piękne Lędzińskie drogi!
- Tak samo ważni są dla mnie piesi, postaram się więc aby każdy był zadowolony z jakości naszych chodników. Na pierwszym miejscu na mojej liście jest ulica Murckowska i tamtejszy chodnik. Ludzie skarżą się, że podczas marszu gubią obcasy swoich trzewików. Proszę Państwa tak nie może być, to trzeba zmienić! "One są cudowne!" tak mieszkańcy bedą mówić o Lędzińskich chodnikach!
- Teraz coś dla całej rodziny na ciepłe i zimne dni. LĘDZIAQUA - czyli lędziński aquapark. Ogromna liczba basenów, lecznicze baseny ze słoną wodą, zjeżdżalnie, wodospady i wiele, wiele więcej! A to wszystko u nas!
- Pole golfowe! Ja jako wielki pasjonat golfa muszę wyjeżdżać aby zagrać. A chciałbym stanąć na cudownej murawie i wbić piłeczkę do dołka tu na pięknej lędzińskiej ziemi! Pomyślcie drodzy wyborcy - Niedziele po Sumie z całą rodziną można się tam wybrać aby potrzymać kij czy to nie piękne! Jak to kiedyś powiedział jakiś filozof "W każdym mieście powinno być pole golfowe"!
- Stadion w Lędzinach jest. Ale jak wygląda każdy wie. To wstyd i hańba aby nasi piłkarze tam grali! Trzeba to zmienić i wybudować stadion o jakim się nikomu nie śniło! Stadion bogów!
- I coś na łikend czyli dwa wspaniałe kluby HOŁDUPARTY i LĘDZIPARTY, w których każdy mieszkaniec odkryje w sobie "Króla parkietu". A w każdą sobotę BICZPARTY na krytym basenie i piękne niemki w bikini!
Jeśli ktoś życzyłby sobie coś jeszcze proszę pomysły pisać w komentarzach!
To wszystko jeszcze może powstać w Lędzinach!
Musicie tylko zagłosować na właściwego człowieka, czyli na Krzysztofa Tworka! Burmistrza, który zastanie Lędziny drewniane,
a zostawi murowane!
Zapraszam na Wybory!
Krzysztof Tworek