Pospałam dzisiaj troszke do 11 ;D.
Mama rano zrobiła zakupy 2 gatunki pieczywka wasa lekkie 7 ziaren i lekkie zytnie ;D
Dżem nisko słodzony i całą zamrażarke ważyw mrożonych[kalafior,brokuła,marchewka,fasolka szparagowa itd] i zostawiła mi pieniądze na kapuste kiszoną ;> Czytałam że nie chce się po niej jeść to prawda ?
A dziś? 250g budyniu[mała salaterka] bez cukru i masła,na szklance mleka wymiesznaej ze szklanką wody[zmniejsza o połowe ilość kcal.] czyli 500 g ma 250 kcal to czyli 175 kcal. Kcal są podane po przyządzeniu z 2 łyżkami cukru i masłem więc myślę że moge odjąć jakieś 50 kcal [jak myślicie?] co daje mi 125 kcal.
jestem tak pełna po tym budyniu że o matko ; o
Dzisiaj tłusty czwartek a ja nie tkne ani jednego pączka. o. Rodzice mnie nie zmuszają wiec mm luz ;).
Miałam nie jesc śniadania ale ono reguluje metabolizm a u mnie i tak już ciężko z przemianą materi więc... A zresztą czeka mnie dzisiaj dużo chodzenia i trochę brzuszków porobię .
Mam nadzieje że uda mi sie dzisiaj zmieścić tak w 400 kcal ;>
Mówiłam wam że od sierpnia do października zgubiłam 7kg? Ograniczałam się do 600 kcal. Nie ćwiczyłam wgl no czasem jak mi się chciało to szłam pobiegac ale bardzo rzadko. Już we wrześniu byłam nie do poznania jak przyszłam na rozpoczęcie roku to ludzie się dziwili . A potem zaczeli gadac że schudłam blablabla zaczęłam sobie popuszczać potem nadeszły święta i spasłam się jak beka i 5 kg w góre ;/;/;/
Muszę to zrzucić. MUSZĘ. Wiem że już po feriach nikogo nie zadziwie bo wczesniej nawaliłam. Ale teraz mam motywację i udowodnie im że moge być chuda. Aż sie zdziwią.
DZISIEJSZE WYMIARY
Wzrost-162
Waga-54-1 kg mniej.
Talia-69
Biodra-83
Udo[w tej najgrubszej części]-53
Łydka[w tej najgrubszej części]-35
Biceps-29
Macie wymiary spaślaka -.-
Mam nadzieje że w szybkim czasie to zrzucę. A dzisiaj bd chodzić,chodzić,chodzić i jeszcze raz chodzić. Zaraz ide na 50 brzuszków o. ;]
A jak u was kochane }}|{{ ?