photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 21 LISTOPADA 2009

jesiennie

 

to dziś na kolorowo. humor mi się poprawił. zdobyłam w końcu moje długo wyczekiwane perfumy z Adidasa i czuję się tym faktem usatysfakcjonowana. kupiłam też krówki. te same co zwykle. ale chyba ich nie zjem. będą leżały w paczce na biurku nieruszone. bo a nóż znowu później będę znajdywała papierki po całym mieszkaniu. a w sumie takie zamknięte mogą się kiedyś przydać. tak, zdecydowanie je zostawię... na 'czarną godzinę'.
zauważyłam, że mój telefon żyje. a jak nie żyje, to ma w sobie jakieś emocje i uczucia. naprawdę! zwróciłam uwagę, że długość wibracji przy odebraniu esemesa się zmienia w stosunku do mojego nastroju. jestem zgaszona - wibruje krótko, mam dobry humor, to wibruje i wibruje aż się czasem wkurzam czemu tak długo. ciekawy przypadek różowego siemensa CL75. żeby nie było, ja z głową nic nie mam. przynajmniej nikt jeszcze tego nie udowodnił.
w trakcie pisania notki psiknęłam kilka razy moim Adidasem. rozpływam się. i niech nikt nie psuje tej idealnej acz niedługiej atmosfery.
tymczasem zabieram się do sprzątania. pa ;*

 

the all american rejects ~ tak na popołudnie :)

Komentarze

custodiae zdjęcie wyjątkowo urokliwe..

ju noł aj lov ju?
21/11/2009 14:00:09