Dach od tego domku to nasza robota, prawda że piękny? :D Na temat: jaki twoim zdaniem powinien być Kościół.
Maraton rodzinny trwa - nie wiem, jakim cudem, ale w ciągu jednego tygodnia 6 osób z mojej rodziny obchodzi jakąś uroczystość!
Dzisiaj dwa latka kuzynki, o tak, będzie impreza ^^.
Znalazłam kompromis w swoim odwiecznym dylemacie Poznań-Szczecin.
Licencjat w Szczecinie, magisterka w Poznaniu. (Kasiu, nie bij).
Nie czuję się ani trochę gotowa na to, żeby wyjechać już teraz. Za dużo rzeczy mnie tutaj trzyma.
Obalę mit, że germanistyka na Rycerskiej jest do niczego.
A jeśli mit nie okaże się mitem, to po roku po prostu stamtąd ucieknę.
Prawda, że wspaniałomyślnie?
I miałabym wtedy czas i energię na zajęcia z francuskiego (kupiłam sobie kurs multimedialny, umiem już 10 słówek :D). W Poznaniu najprawdopodobniej wracałabym późnym wieczorem po zajęciach i po pracy, uczyła się przez pół nocy, a przez drugie pół spałabym jak zabita i tyle bym miała z tych pięciu lat życia (choć to akurat jeden z najmniej znaczących argumentów dlaczego Szczecin...).
Inni zdjęcia: ... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24