Bohaterowie :
Karolina - główna bohaterka,zakochana i zakłopotana,. 16 - letnie dziewczyna ,która potrzebuje prawdziwej miłości.Dziewczyna delikatna,sympatyczna.. wysoka brunetka o piwnych oczkach,ma śliczne słodkie usta.. lubi się modnie ubierać.
Monika i Iza - dwie najlepsze przyjaciółki Karoliny.
Paweł - najlepszy przyjaciel Karoliny,Moniki i Izy.
Karol - przystojny,opalony,blondyn o niebieskich oczach,w którym Karolina zakochała się na zabój!
w rozdziałach pojawią się także inni ludzie,których nie mam zamiaru opisywać,ponieważ najwazniejsze osoby juz wymieniłam :] mam nadzieję,że spodoba Wam się i będziecie często odwiedzać mój blożek. więc Zaczynamy!
Kończyły się wakację,wiadomo,zaczyna się rok szkolny.. Trójka przyjaciół niezmiernie się cieszyła,nowa szkoła,nowi ludzie - ale najważniejsze w tym wszystkim jest to,że będą uczęszczali do tej samej klasy,będą mieli dużo czasu dla siebie! Była godzina 9:05 - Karolina czekała w domu,aż przyjdą po nią przyjaciele,umówiali się tak.
Ktoś dzwoni do drzwi,Karolina zniecierpliwiona pobiegła,otwiera..
- Cześć mała! - zawitał Paweł i przytulił Karolinę.
- No! Wreszcie jesteście,ah! Ile na Was,można czekać - odparła Karolina.
- Teraz to będziemy musieli biegnąć do szkoły - Zaśmiały się ironicznie przyjaciółki.
Wszyscy razem z usmiechem na twarzy witają nową szkołe,zaczynają rozglądać się po klasach.. w końcu trafili na swoją klase. Karolina miała dobry gust,odrazu zauważyła blond przystojniaka.. nieśmiało podeszła..
- Hej,jak się masz? Karolina jestem,miło mi. - podała zdziwionemu chłopakowi dłoń.
- Siemanko,a całkiem dobrze,tak patrzę,z jakimi laskami bede w klasię,i widzę,że niezłe slicznotki tutaj są - mówił to z przekonanią do Karoliny.
- hehe,czy Ja wiem,zależy o kim mówisz. - odparła.
- o Tobie .. a bym zapomniał,Karol jestem,mnie również miło.
- uwielbiam to imię,na prawdę,jedno z moich ulubionych! - zaśmiała się Karola.
- a dzięki,dzięki.. wiem,to dziwne..ale może usiądziemy razem w ławce,bo wiesz nie znam tu nikogo prócz Ciebie.
- Wiesz.. no w sumie możemy.. a teraz muszę lecieć do moich przyjaciół,do jutra Karolku! - podała dłoń. i poszła.
- Cześć! - krzyknął.
Zadowlona Karolina pobiegła do swoich przyjaciół i zaczęli pozytywnie nowy rok szkolny!