Dawno nie pisałam nic więc zrobiłam szybką sesję mojemu kotu.
Kłaput niby taki gruby jest, albe chyba coś schudł ostatnio <tak tak - na imię mu Kłaput ;D>.
Uwielbiam go!
Jest taki przytulaśny.
Szczególnie kiedy chce jeść.
A on chce jeść zawsze! *__*
+ gryzie mnie -.-
xd
Ostatnio stwierdziłam, że wolę koty od psów. Nie to, żebym psów nie lubiła, bo są wspaniałe, ale nie potrafiłabym się zajmować takim łaknącym uwagi piesiątkiem. Za to kot indywidualista, olewa mnie czasem, czasem ja olewam jego. Nie śmierdzi, nie szczeka, mało je, siedząc na kompie można go trzymać na kolanach.
No po prostu zwierzę cud.
Ale psy też kocham :D <moje dwa cudaki <3...>
W sumie nie mam dzisiaj jakiejś zbytniej fazy na przemyślenia. Zbliża sie gimbal. Za dwa tyg. już. Sukienka gotowa bedzie dopiero w poniedziałek, bo trzeba zwęzić <schudłam *_* xd>. Fryzjer też już umówiony ;D.
Będzie bal.
Może mi się do imprezki wyleczą te siniaki? Wczoraj mnie kopnęli yoko geri w klatę. Siniak na pół cycka. A to nic - tylko boli jak oddycham albo leżę na tym boku ;(.
<Mój partner do poloneza w szpitalu - K. kurcze! Zaciągnę cię do tańca choćbym cię musiała nieść! >[...>
W małopolskim ferie więc nie ma treningów.
My mamy dopiero od 11 lutego ;/. Ale ogólnie rzecz biorąc, lepiej że teraz nie mam treningów, niż jakbym miała nie mieć na naszych feriach. Chyba bym zwariowała z nudów.
W tym tyg. masa poprawiania i zaliczania.
Ma trzy testy z biologii, jeden z WoS-U <widzisz Bado, już umiem! :D>, kartkówka z techniki i sprawdizan z niemca.
Nic mi się nie chce.
Na konkurs literacki mam na razie tylko jeden wiersz i jakieś psychodeliczne wierszo-opowiadanie. Nie mam weny napisać nic co byłoby wystarczająco "świetne". :P
Chyba walnę jakiś cytat ;P Tak dla zabicia czasu.:
Gdyby ludzie potrafili cofnąć czas, wyrządzaliby sobie dwa razy więcej krzywdy.
~Moonsee
Kiedy ludzie cały czas cię ranią pomyśl o nich jak o papierze ściernym. Sprawiają ci ból, ale na końcu jesteś "wypolerowany" a oni są niepotrzebni.
~DesertFlower
Nic tak serca nie studzi, jak poznawanie ludzi.
Ludzie, którzy twierdzą, że Cię 'nie poznają' są w wielkim błędzie. Tak naprawdę nigdy Cię do końca nie znali.
To chyba tyle na dziś.
Skoro mam teraz więcej czasu <no powiedzmy - po poniedziałku>
Postaram się zebrać dupę w kupę i wyjść na jakieś zdj.
W ostatecznosci jeszcze raz wstawię coś starego, ale muszę się zmobilizować.