Photoblog.pl

Załóż konto

Bolesna świadomość

Dodane 23 LISTOPADA 2019 ze strony mobilnej , exif
Wyświetleń: 118

Kurwa. Jak ja się nienawidzę. Jestem brzydka, głupia i dodatkowo się nad sobą użalam. Nie potrafię odnaleźć się w społeczeństwie. Czuję że nie pasuję. Że już zawsze będę samotna. Nie chcę być dziwką. A wiem że faceci chcą tylko jednego. W dupie maja osobowość, rozmowę bardzo szybko tracą zainteresowanie jeśli tylko odmówisz. Tylko jedno jest w kręgu zainteresowań jeśli chodzi o kobiety. Taki świat. Ja tu nie pasuje i to mnie w huj męczy. Nie chce mi się już szukać bratniej duszy. Nie chcę już o sobie opowiadac. Cholernie boli gdy mają cię w dupie a ty oddałeś im część siebie. Nie zwrócą mi jej. Bez niej jestem jeszcze bardziej słaba.

 

Chcę umrzeć. Czekam. Bo wciąż nie mam wystarczająco dużo odwagi.

 

 

Choć muszę przyznać byłam bardzo blisko żeby skończyć. Powstrzymał mnie napis na poręczy. Prawdopodobnie nigdy nie spotkam osoby która napisała te słowa tam na tym moście. Ale jakoś mnie powstrzymały. Bardzo się boje ze następnym razem już nie zadziałają.

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika max45kg.
atana Śmierć to akt tchórzostwa, nie odwagi. Życzę Ci, żebyś znalazła w sobie siłę. Życie stanie się wspaniałe, kiedy tylko nauczysz się żyć dla siebie, nie dla innych. Trzymam za Ciebie kciuki.
27/11/2019 6:29:29
max45kg Dziękuję
05/12/2019 22:11:56