photoblog.pl
Załóż konto

Modliłam się dzi¶

Dzi¶ się modliłam.

 

Klękam w pustej łazience, z rozpaczy, bezsilno¶ci i strachu.

Ja naprawdę nie umiem żyć. Nie umiem.

Poprosiłam dzi¶ Boga je¶li jakie¶ wogole jest żeby zabrał, zabrał mi życie bo nie wiem po co mi je dał. Moje życie nie ma żadnego sensu a za każdym razem im bardziej się staram tym mniej rzeczy mi się udaje. Nie umiem się z nikim zwi±zać, nawet spotkanie z kim¶ obcym budzi ogromny lęk. Nie chcę zostać sama. Jednocze¶nie boje się zaufać, boje się bo wszyscy którzy mnie poznali dobrze w pewnym momencie ode mnie uciekaj±. Ile razy można się angażować i dostawać po głowie? 

 

Oceny łami± mi serce i poczucie własnej warto¶ci, którego i tak nie ma   n. Kim jestem? Po co tu jestem? Jaki to ma sens.

 

 

To jest chyba dobry czas, nie mogę dawać sobie szans w nieskończono¶ć, z jakiego¶ powodu jestem zepsuta, nie wiem dlaczego i po co ale czuję że nie mam sił próbować kolejny raz.

 

Bardzo się boję, ale bardziej boje się wstawać każdego dnia z my¶l± ilu ludzi muszę jeszcze skrzywdzić będ±c sob±.

Całe życie starałam się być dobra pomocna życzliwa. Szczera i hojna.

To nie wystarcza a ja nie mam nic więcej do zaoferowania.

 

Czas zamkn±ć i domkn±ć nie zamknięte sprawy. 

 

Życie mnie przerosło, pora na działanie. 

Dodane 14 KWIETNIA 2024 ze strony mobilnej
113
Photoblog.PRO kasiamisiek Jakby¶ chciała porozmawiać to jestem
15/04/2024 7:17:49
Photoblog.PRO bezemnieomnie Kochanie proszę nie podejmuj takiej decyzji zbyt szybko. Wiem, że słowa baby której nie znasz nie maj± dla Ciebie dużego znaczenia, jednak proszę by¶ pozwoliła sobie pomóc. Możesz powiedzieć, że mnie nie znasz i że za nic masz moje gadanie, ale ja chciałabym z Tob± porozmawiać . Przypadkiem weszłam na Twój blog, a tu taki rozpaczliwy wpis, napisz do mnie na pv je¶li chcesz. Powymieniamy się do¶wiadczeniami. Co Ty na to?
15/04/2024 0:14:07
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika max45kg.