photoblog.pl

Załóż konto
Dodano: 27 LUTEGO 2011

Helooooł.

Cóż za pozytywna energia po pierwszym tygodniu nowego semestru na mojej fantastycznej uczelni ;)

 

Po cudownie zakończonym pierwszym semestrze, feriami, powracam do szarej, łódzkiej rzeczywistości.

Pierwsze zajęcia = Drodzy państwo, wystąpił problem z planem zajęć (nowość!) xD

Pełno zajęć po niemiecku, z których nic nie rozumiem xD Do tego zajęcia porozrzucane po całym dniu - najpierw rano od 8.30 do 10.00, a poźniej na 17.15 dopiero ;) Brawaaaa!

No i do tego fantastyczna pogoda i jakieś 0 stopni w sali Goethego, w której mam non stop zajęcia, siedzę w kurtce zimowej, takiej grubaśnej na narty i dalej marznę.. więc się rozchorowałam... W piątek nie poszłam na ostatni wykład, ale oczywiście z LasPegazowskiej imprezy nie zrezygnowałam, zrezygnowałam za to z picia Febrisanu na rzecz picia wódki, bo przeraził mnie napis w ulotce "Nie łączyć z alkoholem" xD Miałam zrezygnować z wódki... no ale zycie.

No i impreza była Mega przecudowna. wreszcie się spotkaliśmy w składzie, który znam. Bawiliśmy się świetnie, śpiewaliśmy, a raczej darliśmy się. Do tego laski do mnie wpadły poźniej, gdzie już mój głos wołał o pomoc i zaczęły wszystko rozkminiać, jak za dawnych LasPegazowskich czasów.

 

No a po imprezie oczywiście do stajni dać Batomowi chleba. No i to chyba mnie do końca rozłożyło. W jednej chwili poczułam się fatalnie, wylądowałam w łózku, spałam i spałam, wstałam i spałam. No i teraz co chwilę się duszę, wszystko mnie boli  i w ogóle wiecie co? Wspaniałe uczucie być CHORYM w normalny sposób, a nie w szpitalu, z operacjami i innymi dziwnymi zjawiskami!  Tak chora byłam ostatnio chyba rok temu... a przecież kiedyś chorowałam bez przerwy ;) 

Na razie jest fajnie, bo siedzę w domu, ale znowu będę musiała od jutra iść na moją zajebiście ogrzewaną uczelnię, do tego mam oczywiście kolokwium z niemca. Niach niach.

Pozdrawiam!

Komentarze

andziorr Ehhhhh... no tylko czemu to wszystko takie trudne ?! :(
Ja już nie mam na to siły i poddaje się.. to koniec :(
A czy lepiej będzie? Ehhh... chciałabym ;((
21/03/2011 20:05:32
hitek widzisz, szpital i operacje mają swoje plusy!
polubiłaś przeziębienie i grype :P
27/02/2011 14:28:45
demeter Brombkaa :DD !!
Impreza była meegaa :DD
27/02/2011 12:17:37
~wandaaa Brombaaa!! gdzie jest chleb?! :P
Zdrowiejjj :***
27/02/2011 11:52:56