Wczoraj tak jak zawsze zastanawiałem się nad wydarzeniami z tego tygodnia. Dzień był tragiczny ale tylko do pewnego momentu. W godzinach wieczornych na fb napisała do mnie jedna z najwspanialszych kobiet jakich znam :). To nic, że ma prawie 16 lat, ale serce ma większe od nie jednej z najwyższych gór. Podziwiam ją za to :). Była to tak jak zawsze moja gwiazda Nati :* :). Dawno z nią nie pisałem i dlatego nie mogłem doczekać się na wiadomość od niej:). Powiem prawdę z tęskniłem się za nią :). Gdy do mnie napisała i na mnie nakrzyczała :) to zrobiło mi się bardzo fajnie :). Przyznam się nawet, że bardzo dobrze postąpiła :). Od razu zapomnialem o ostatnich wydarzeniach. Dało mi to wiele do myślenia i postanowiłem nie iść spać tylko sobie pomysleć... Od nowego tygodnia nie myślę o ostatnich wydarzeniach tylko zajmuję się tym co jest teraz :)... To tyle na dzisiaj :).
Gwiazdko nie mart się o mnie bo dzięki Tobie i tym co mi wczoraj wytłumaczyłaś będę i postaram się być jak najlepszym człowiekiem i Twoim przyjacielem :) :* :* :*... Dziękuję za wszystko :) :) :*:)... Jesteś tak mała (niska), a zarazem tak wielka :) :*
Zdjęcie przedstawia tak jak mi na tej wycieczce co zostało zrobione powiedziano: " Piszczu to są pierwsze Piszczki jakie się na świecie zaludniły :P :) "- cieszę się, że jest nas tak wielu :)