Photoblog.pl

Załóż konto

77 ------> [73] -----> 60 

2014/02/17   

 

« następne   poprzednie »

o esus, o esus.

Przez te kilka dni co sobie odpuściłam ostatnio to mój brzuszek ma na mnie tak ogromnego focha, nie mogę się z nim dogadać! obrażalski..

Żeby jakoś uregulować wszystko i pokazać mu, że go kocham i te brudy którymi go najadałam to było tylko przejściowe to zjadłam dziś nie dużo, starałam się bardzie jakoś jogurtowo i wgl dla ogarnięcia:

 

Śniadanie: mała miska płatków z mlekiem

IIśniadanie: bułka grahamka z szynką i ogórkiem

III śniadanie: activia

obiad: Kawałek mięska z surówką

kolacja: właśnie piję jogurt.

Do tego czeka na mnie 3 filiżanka zielonej herbaty, dopiero teraz czuję, że żołądek zaczyna mi pracować, uf.. kilka dni minimalnego odejścia od diety i już bóle żołądka.

 

Co do ''III śniadania'' jak już mówiłam, w dni szkolne jak jestem np. od 6 na nogach a ze szkoły wracam o 16 to nie mam zbyt często tak jak powinno być ''śniadanie, II, obiad, podwieczorek, kolacja'' no ni ma, trzeba sobie radzić :D

Jestem zadowolona, szczególnie że tak jak powiedziałam to zrobiłam.

Później jeszcze zabiorę się za ćwiczonka :)

 

Laski.. co ile jecie posiłki? :*

4 komentarze
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika niezyjpotobyjesc.
dajmisily  - 17/02/2014 20:19:50
Ja jem co 2,5-4 godziny, zależy od tego jaki to posiłek ile kalorii i jakiej jakości :) A co do tego jak się który posiłek nazywa to nie ma znaczenia, możesz sobie napisać, że mięso to podwieczorek, a activia obiad. Chodzi raczej o ilość, sama też jem 3 śniadanie bo wstaję koło godziny 5, jem śniadanie i głupotą byłoby zjeść coś raz w szkole i o 15-16 dopiero obiad w domu :p W weekendy sprawa wygląda inaczej, bo jak jem śniadanie o 6 lub 7, to koło godziny 13 mogę już zrobić sobie obiad, ale ogólnie tak jak mówię to nie ma znaczenia, póki jest regularnie zdrowo i jakościowo :)
Junior niezyjpotobyjesc - 17/02/2014 22:20:49
no tak własnie też myślałam, w weekend to u mnie jest inaczej bo sobie wstaje później, a jak sie wstaje właśnie o 5 czy 6 no to jak tu żyć, a radzić sobie trzeba :D W szkole jestem zawsze najbardziej głodna, więc zawsze sobie robię bułkę ciemną na dlugą przerwe, to jest w sumie jedyne pieczywo które zjadam w ciagu dnia, a bynajmiej się staram :)
celto50  - 17/02/2014 19:34:58
no i piękny bilans :) i bardzo dobrze robisz, że jesz 3 sniadnia skoro tak wcześnie na nogach, a tak poźno wracasz :)
posiłki jem równie:D zazwyczaj jak mam długie przerwy w szkole (co 3h), a w domu to równie :D
Junior niezyjpotobyjesc - 17/02/2014 19:37:05
no nie mam możliwości nosić obiadów wszędzie ze sobą, więc wole jeśc nawet 5 śniadań, ale kied tylko mam czas to robię coś ciepłego, dobrego.. tak z 3/4 razy mam możliwość zrobienia czegoś, bo wracam o nienajgorszej godzinie, albo jest weekend. Widze, że u Ciebie też o niebo lepiej :)
Tez staram się właśnie tak 2,5h-3

Najnowsze wpisy

Wpis niezyjpotobyjesc

 

Wpis niezyjpotobyjesc

 

Wpis niezyjpotobyjesc

 

Wpis niezyjpotobyjesc

 

Wpis niezyjpotobyjesc

 

Wpis niezyjpotobyjesc

 

Wpis niezyjpotobyjesc

 

Wpis niezyjpotobyjesc

 

Wszystkie wpisy