Photoblog.pl

Załóż konto
exif
Wyświetleń: 87

Heej. Miło mi, że wczoraj zajrzało tu parę osób i poświęciło chwilę na przeczytanie moich wypocin. Jednak jak by nie patrzeć, nie mieliście jeszcze okazji mnie poznać. Ale to kwestia czasu. 

Tym razem widzicie cudną kartę dla mojej siostry (empik jeśli ktoś szuka czegoś podobnego). Wciąż jeszcze do mnie nie dociera, że ta mała gówniara (<3) stała się pełnoletnia. Wyszło na to, że przy tej okazji ruszę z moim mężczyzną w mały trip po Polsce - dziś na Kujawy na imprezę urodzinową, a jutro po południu w rodzinne strony mojego K. Łącznie ponad 400 km jazdy w jedną stronę. Zawsze gdy pomyślę o tej odległości jaka nas kiedyś dzieliła, zaczynam się zastanawiać jak my w ogóle na siebie trafiliśmy. Ale to już inna historia. 

Na samej imprezie będziemy się pewnie trochę stresować. To pierwsza okazja gdzie K. pozna całą moją rodzinę. Chociaż z drugiej strony skoro moi rodzice go lubią i akceptują to nikt inny nie powinien mieć żadnego problemu. No i jest jeszcze taka sprawa, że moja siostra też będzie przedstawiać swojego chłopaka, który swoją drogą przyjechał do niej aż z Katowic. Tak, będzie dziś ciekawie. 

Okej, powinnam już z zacząć się szykować. Życzcie nam powodzenia. 

 

PS. Chętnie bym dodała parę osób. Mogę? ^^

okery Świetna kartka! ��
27/07/2018 12:33:42
Junior moonlightchild Fajne w niej jest też to, że nie miała już wymyślonych życzeń czy wierszyka. Lubię napisać coś tak od siebie ^^
31/07/2018 23:39:19

Junior maciek5271 Powodzenia:)
27/07/2018 11:19:28