Photoblog.pl

Załóż konto
exif
Wyświetleń: 84

A więc pierwszy wpis na moim blogu. Cześć, miło mi cię tu widzieć. Ja jestem Ari. 

Długo chodziło mi po głowie, żeby tu wrócić. Tak, nie jestem tu nowa, ale z góry mówię, że moje poprzednie blogi już dawno nie istnieją. 

Więc czemu wracam teraz? Pewnie wiecie jakie to fajne uczucie zaczynać wszystko od nowa z czystą kartą. W moim życiu ostatnio przytrafiło się wiele zmian - zakończyłam kolejny etap edukacji, poznałam wspaniałego mężczyznę, który przejechał dla mnie pół Polski, przeprowadziłam się w nowe miejsce i za kilka dni zaczynam pierwszą prawdziwą pracę. I pomyślałam sobie, że fajnie by było też zacząć prowadzić swego rodzaju dziennik, zupełnie anonimowo, pod nazwą, z którą nikt mnie nie kojarzy. 

Co do moich zdjęć, w większości pewnie nie będą jakieś szczególnie ładne. Ot, takie wycinki z codzienności. Chociaż i tak jestem zadowolona, że w ogóle użyję czasem lustrzanki czy aparatu w telefonie, bo ostatnimi czasy było z tym u mnie ciężko. 

Jakby ktoś się zastanawiał, to mój widok z okna o szóstej rano. Uwielbiam pooddychać sobie takim rześkim powietrzem popijając przy tym ciepłą kawę. 

Okej, na pierwszy wpis to chyba tyle. Jeśli ktoś chciałby się przywitać lub pogadać to śmiało. Ja też lubię sobie poczytać co u was. 

Miłego dnia. 

Junior englishenthusiast Z chęcią będę zagladala na Twojego Bloga ;)
26/07/2018 19:00:47
Junior moonlightchild Miło mi!
27/07/2018 11:26:56