Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 30 KWIETNIA 2021 , exif
Wyświetleń: 154

"Niegodne postępki jednostek mogą zaszkodzić reputacji nas wszystkich"

Lord Sewel, były wicemarszałek Izby Lordów Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i zarazem przewodniczący komisji regulaminowej zajmującej się opracowywaniem zasad obowiązujących lordów.

Ten cytat ukazał się pod filmikiem z Internetu, gdzie ów obrońca moralności lordowskiej wciąga kreskę z nagiej piersi kobiety. Cóż! Echo naszej nowej religii pt. "nie oceniaj". "Nie krytykuj" itp.. Według niej każdy może robić co się chce, wszak jesteśmy wolni. Ale ...

Blado to wygląda. Choć moje lustro w łazience pokazuje mi to samo. Faceta, który "zawodowo" nawołuje do moralności. Tylko, że ja na szczęście mam za sobą jedyny słuszny trybunał. Sąd Boga, który dał mi prawo i je wyegzekwuje co do joty.

I oceni obiektywnie.

Kiedyś.

marianfoto Hedonizm pod płaszczykiem ""Poprawności politycznej "" jakże to wygodne / prekursorem tego "" Róbta co chceta "" / nie będę wymieniał nazwy / ale cenną rzeczą jest spojrzeć wieczorem w lustro i nie zobaczyć tam sk,,,, / bo blog nie przyjmie / ale trudno w życiu tak do końca być etycznym , czasem pewne zachowania wymusza praca / niemniej jednak ten ostateczny trybunał czeka a "" stanąć w prawdzie "" to lepiej nie kręcić , bo można sobie bata ukręcić .
30/04/2021 18:06:49