Photoblog.pl

Załóż konto
Dodane 25 KWIETNIA 2021 , exif
Wyświetleń: 112

Zwycięski kaczor, dumny jak Paw odchodzi.

Zmagamy się z życiem i czasami przychodzi nam wygrać a czasami przegrać.

Truizm.

Ks. Kaczkowski (coś te kaczki za bardzo ... sic.) mówił, że jak nam ciężko może zdarzyć się, że życie nam przyniesie rozwiązanie. A mi od razu przyszło do głowy, że życie nam może też jeszcze bardziej dowalić. Ale cóż! Młodzi ludzie w takich sytuacjach mają jedno słowo: "Życie".

Truizm goni truizm, ale tak to jest. Zasada, że silniejszy wygrywa nadal obowiązuje. Chyba, że na truizm znajdziemy odrobinę Al-truizmu.

Uwielbiam zabawy językiem.

marianfoto kalambury , palindromy , można powiedzieć , jak w życiu , manipulacje słabszymi zwykle //. w przyrodzie takie walki to udowodnienie potencjalnej partnerce , że jestem siny i mogę być dobrym ojcem dla jej dzieci // choć znając przyrodę "" skoki w bok "" dla pewności są powszechne i zwycięski "" tata "" niekoniecznie jest opiekunem własnego potomstwa // przywołana postać ks Kaczkowskiego // autentyczna , poprzez swoje doświadczenie życiowe // przypomniała mi podobną w doświadczeniu postać ks Marka Chrzanowskiego - Orionisty // mieszkającego w naszym mieście , poety , osoby z którą kontakt to niezatarte wrażenie autentyczności . Może , ktoś zetknął sie z jego poezją , polecam
25/04/2021 12:27:37