photoblog.pl
Załóż konto
Dodano: 11 KWIETNIA 2012

4.

 

 

Myślę o wielu rzeczach i często przeraża mnie to, jakiego ogromu z nich nie potrafię zdefiniować.

Ostatnio nic się nie dzieje. Ostatnio jest czysto i bezemocjonalnie. To chyba we mnie narodził się w końcu brak emocji. Odpoczywam, bo już za ciężko było mi żyć wśród nich. W swoim umyśle przeklinałam Cię już setki razy, ale nie potrafię ani współczuć, ani cieszyć się z nieszczęścia. To fajne uczucie, gdy mogę myśleć tak obojętnie. Gdy mogę cokolwiek myśleć. Chociaż..

Cieszę się, że cierpisz.

Ciężkie jest 'dorosłe' życie. Nie mam pojęcia co z nim zrobić. Co zrobić z praktyką, co zrobić z dalszymi studiami. Już tyle razy chciałam zrezygnować. Nie chcę potem żałować, tak jak Ty. Nie chcę tracić tylu ważnych dla mnie ludzi, choć ta 'ważność' to dla mnie kolosalnie względne pojęcie. Tak naprawdę nie ma ludzi ważnych. Jedni czasami się pojawiają, później odchodzą, a ich miejsce zajmuje zupełnie ktoś inny, przelotny. Chyba nie warto się przyzwyczajać.

Obiecywaliśmy sobie tyle razy, że nic nie będzie nas w stanie zmienić. Gówno prawda. Wszystkie czynniki zewnętrzne działają Nam na przekór i tak naprawdę w dupie mamy, jak działają te wewnętrzne. Nie będę już walczyć. Jesteście taką samą przelotnością w moim życiu, jak ja w Waszym. Pojawiacie się i znikacie, czas się z tym pogodzić.

Kocham tą kobietę, jest wspaniała. Szkoda, że nie zdążyłam jej tego okazać.

Powracam do starych czasów, 3 lata wstecz. Aby nie zapędzić się za daleko.

 

Cóż, pozostaje mi czekać.

Komentarze

orsanna możemy być Twą przelotnością od 27 kwietnia do 6 maja ?
11/04/2012 9:23:51
cierpkoscwisni no raczej =D
11/04/2012 11:19:20
Info

Użytkownik cierpkoscwisni
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Informacje o cierpkoscwisni


Inni zdjęcia: 9 / 6 / 25 xheroineemogirlx;) patkigdBella patkigdNa kanałku patkigdRóżyczka . patusiax395Delikatna bransoletka stokrotki otienCoraz bliżej jest niebo purpleblaackNa imprę okolicznościową? ezekh114;) patkigdWiatraczna zmieniona. ezekh114