Ahhh , ohh i uhhh ;d tak , piszemy , dalej ;d
Uwielbiam patrzeć na telefon i zacząć cieszyć mordę , bo widzę , żę napisał . a jak przeczytam co napisał to już w ogóle uśmiech mam dookoła głowy ;d
Ale . zawsze jest jakieś ale . Dalej nasza znajomość jest przez telefon .Dalej nie mogę się do niego przytulić , nie mogę mu położyć głowy na ramieniu , chwycić za rękę i iść . Nie mogę nawet z nim normalnie porozmawiać . Wszystko jak zwykle jest skomplikowane . Wkurzę się jak nie pogadamy w przyszłym tyg bo w przeciwnym razie będę musiła poczekać aż do stycznia. a to stanowczo za długo .
Tak ! jestem niecierpliwa, ale chyba mam prawo ? w końcu nie rozmawiałam z nim już tyle czasu . tak długo . Stanowczo za długo .
Każdego dnia dla mnie szczęściem jest jego uśmiech.
Tymczasem ide dalej coś robić .
Ps. 4 z maty , z fizyki. z francukiego 3 i z PP chyba bedzie 5 ;d cieszy mnie to kurwa .
Pps. Cholera ! egzamin ! żal !
Ppps. Zdjęcie ! <3 znowu z nimi . Purchaweczki , oczywiście jednej brakuje . Sary . Pamiętna impreza <3 Kocham was ;*
Tylko obserwowani przez użytkownika ansiosamente
mogą komentować na tym fotoblogu.