Photoblog.pl

Załóż konto

 

2012/04/12   

 

« następne   poprzednie »

Ze spokojem pozwoliłam odejśc mężczyźnie, który zatrzymał się rozwojem na wieku gimnazjalnym. I  tak cholernie dobrze mi z tym. 

 


 

Zrobiłeś mi ogromną niespodziankę tym, że uczestniczyłeś w tych świętach. Czekałeś aż przekroczę próg mieszkania, w którym wszystko się zaczęło. Pierwsze rozmowy, pierwsze spojrzenia, pierwszy dotyk... Ku zaskoczeniu wszystkich zacne powitanie i pożegnanie - takie jak wtedy.

Uwielbiam Twoją inteligencję i sposób postrzegania świata - z jakim dystansem podchodzisz do otaczającej Cię rzeczywistości. Nie chciałeś problemu i go nie masz, ale to tylko Twoja gra pozorów. Z natury pod tymi bojówkami i wielką bluzą jest bardzo troskliwy mężczyzna.

Dopiero po czterech miesiącach mogliśmy im udowodnic, że interakcje międzyludzkie nie polegają na wzajemnym pluciu w twarz, ani na dostawianiu kolejnych butelek Jacka Daniels'a w nadziei, że po alkoholu ktoś zostanie na dłużej, tylko mimo wszystko na wzajemnym szacuku i zaufaniu.

Od stycznia dni mogę podzielic na te: w których bałam się, że Oni mają rację i na te kiedy intuicja podpowiadała mi, że 'sama wiem najlepiej'. Miałam rację...


Nie mam dwóch serc. Nie mam dwóch mózgów.

 
 

Przyszła wiosna i bzy znowu będą pachniały wolnością, a magnolie skończą fazę kwitnienia na ten rok...

 

 

 

 

 

 

 

 

Brak komentarzy
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika aniol6.

Najnowsze wpisy

Wpis aniol6

 

Miłość?

 

Wpis aniol6

 

Wpis aniol6

 

Wpis aniol6

 

Inna czasoprzestrzeń

 

Zabawa na piasku zimą...

 

Wpis aniol6

 

Wszystkie wpisy