Battlefield 3, chyba największa premiera tego roku. Siłą napędową tej produkcji ma być Frostbie 2 (uwielbiam tę nazwę), niesamowity silnik autorstwa DICE, który pozwala na generowanie wielkich, pełnych detali przestrzeni, swobodną rozwałkę prawie wszystkiego i wiele więcej. I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie głupia polityka EA, które na reklamę tej gry wydaje więcej nią na jej produkcje, przez co gra jest naprawdę wszędzie. Na każdej możliwej stronie, która traktuje o grach, w oczy jebią nas jej bannery, do sieci co dwa-trzy dni wypuszczany jest nowy trailer, gra miała ze 4 reklamy telewizyjne a na gamescomie, przy stoisku z grą można było podziwiać samolot MIG. Szczerze mówiąć, to rzygam już tą grą mimo, że jeszcze nie wyszła (premiera już za tydzień) i jeśli dorwę ją w swoje ręcę, to zrobię to długo po premierze. DZIĘKI EA!
A co na to Activision ze swoim Modern Warfare 3? Pokazało Elektronikom faka i w sieci prawie nie pojawiają się nowe materiały promocyjne gry, bo i tak wiedzą, że się lepiej sprzedadzą. ; )
Beyond and above the call.
Inni zdjęcia: 88888888888 podgolymniebem1547 akcentovaDrops & Sunset photoslove25Chapeau bas. ezekh114Miłość jednego imienia samysliciel35Wybrzeże morza czerwonego bluebird11Po przerwie liskowata248Perspektywa. ezekh114Moje nowe butki # PUMA xavekittyxKwitki z mojej rabatki :) halinam