Photoblog.pl

Załóż konto

Amator Classic Go 

2016/03/03   

pyszczki trzy.

« następne   poprzednie »
pyszczki trzy.

przeprowadzkowy Pan Amator i jego padokowi koledzy :). Pierwsze spotkanie z nowym towarzystwem w dniu przeprowadzki uwieczniła Beata Nikonorow (nietylkogalop.pl).

 

pogoda nie rozpieszcza, podłoże jej wtóruje... Dziś było całkiem ciepło i ogólnie prawie sympatycznie, ale na ujeżdżalniach obu basen olimpijski. Na padoku chłopaków podwójny olimpijski ;). Więc pracujemy na tyle, na ile warunki na to pozwalają.

 

dzisiaj do Pana konia przyjechał Pan weterynarz, tak po prostu wszedł do boksu i złapał konia za twarz. To już dość pokaźna obraza majestatu, ale jest niczym w stosunku do tego, co stało się później. Otóż Pan weterynarz nie tylko zrobił Panu koniowi zastrzyk, ale też wsadził w paszczę paszczorozwierak i szlifował głośnym szlifowadłem. Podsumowując: Amator ma starnikowane zęby, wyrwanego wilczaka i na pewno jest bardzo, ale to bardzo obrażony. Jutro dam mu odpocząć od widoku mojej facjaty, ale pewnie w sobotę pojadę przetobłagać urażonego Królewicza. No nie ma lekko.

 

liczę na to, że zęby były już ostatnim etapem i Amator za chwilę znów będzie wyglądał jak maślany pączuś, a nie jak zabiedzony kucyk porzucony pod czyimiś drzwiami pod osłoną nocy. I że zacznie w końcu gubić to mamucie futro!

4 komentarze
batomowa - 13/03/2016 21:13:45
faktycznie się nie wyróżnia tak :D
zajezdzanie - 14/03/2016 18:34:35
ba, na tym zdjęciu, to normalnie wygląda jak prawdziwy dzik! :D

hitek  - 09/03/2016 18:54:04
ale uroczy Pan Kucyś :)
niech tyje bez bolących ząbków!
issina  - 03/03/2016 19:37:29
Jakie kochane <3

Najnowsze wpisy

happy family.

 

Wpis zajezdzanie

 

szporthors to be.

 

perspektywy.

 

pyszczki trzy.

 

wiosną zimą.

 

urodziny.

 

#selfiwpłocie

 

Wszystkie wpisy