Photoblog.pl

Załóż konto

A może rzucić wszytsko... 
zapisz

A o to i moje maleństwo !!!

Dodane 12 KWIETNIA 2019 ze strony mobilnej , exif
Wyświetleń: 51

Dobry wieczór wam. Miałem napisać wcześniej lecz znowu weny i czasu było trochę mało. Lecz napisze wam teraz.

 

Pewnie pierwsze co was ciekawi to co kupiłem. Wiec załączam wam na zdjęciu moja strzałe która została już, że tak powiem rozdziewiczona. Wzięta na raty i szybko spłacić :). Byla dopiero jedna tras gdyż coś mnie bierze. Niby gardło boli, niby zatoki mam takie zawalone a po kilku h wszysyko oki. Nie wiem co sie ze mna dzieje. Zaraz zrobie sobie jeszcze cos ciepłego i spać.

 

 

Co do mojego spotkania hmmmm. Krotko i na temat. Ktoś kto podaje sie za kogoś innego a potem nie ma odwagi spotkać się twarza w twarz, dla mnie taka osoba jest dziwna lekko mówiac. Jest cos jeszcze lecz zostanie to miedzy nami. Temat zamkniety.

 

Tak leże sobie w łóżku i zastanawiam się skąd czuje zapach takich długich mokry włosów lecz nie swoich tylko jak kobiety. Dużo szamponu takiego damskiego. Skąd skoro jestem tu sam?. Nie wiem. Może zaczynam majaczyć poprostu. Czuje ze jutro bede umierać w łóżku jak się obudzę. Trudno.

 

 

Wszystkie sprawy które miałem do wyjaśnienia wyjaśnił i wniosek jest prosty i dosyć łatwy, nie warto sie starć o coś gdzie i tak za jakiś czas stajesz się tzw. Piątym kołem u wozu :). Stwierdzam, że może naprawdę było mi pisana jedna miłość. Kto wie :). Na razir skupiam się na tym co mam :). Co będzie dalej? A nie wiem. Ide na przód po mału swoim tempem :).

 

 

 

Fajnie sie czuje majac wyjaśnione i poukłade sprawy 


 

Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika xmatthiasx.
marianfoto Hi hi trafił na wysokiej klasy parking
17/04/2019 21:29:43