>
Przedostatnie zdjęcia ozdoby Wielkanocnej, która gości u mnie przy drzwiach wejściowych.
W kolejnej notce będzie już ostatnia.
Od środy bolał mnie koszmarnie kręgosłup.
Każde wstanie z pozycji siedzącej było koszmarem.
Wczoraj musiałam wziąć już pyralgin, bo w domu cokolwiek trzeba było ogarnąć.
Pisze "cokolwiek", bo nie mam na myśli jakiegoś wielkiego, obciążającego sprzątania
tylko raczej coś drobnego- przy czym ból był taki, że nawet to bez leku byłoby za trudne.
Po pyralginie było lepiej na chwilke. Wieczorem od nowa to samo :(
Masaż w wannie, ćwiczenia, maść z konopii- ratowałam się czym moglam.
Ostatecznie wzięłam pregabalinę. To lek na uspokojenie, ale zalecany na ból kręgosłupa.
U mnie nie działał kiedyś. Jednak wzięłam, bo byłam doprowadzona do ostateczności.
Rano obudziłam się bez tak wielkiego bólu. Czułam się jak nowo narodzona.
Owszem jak zwykle odczuwałam odrobinę tego, co zawsze, ale nie było to tak okropne
jak przez 3 dni.
Wczoraj był ciężki dzień - raz przez ból, dwa przez spastykę, która też przy okazji
zaczęła się za bardzo rządzić w nogach. Mąż pomagał u sąsiadów przy drodze cały dzień.
Byłam wymęczona i przebodźcowana. O 18 odprowadziłam młodego do męża, bo już nie
dawalam rady :/ Musiałam odpocząć i się wyciszyć.
Dziś jest lepiej. O wiele lepiej pod każdym względem.
1 dzień temu
3 dni temu
5 dni temu
2 CZERWCA 2026
31 MAJA 2026
28 MAJA 2026
26 MAJA 2026
24 MAJA 2026
Wszystkie wpisyxavekittyx
16 godz. temu
odcienfioletu
17 godz. temu
niedlakazdego88
20 godz. temu
szarooka9325
2 dni temu
elmar
2 dni temu
evenstar
2 dni temu
pamietnikpotwora
3 dni temu
forestxwitch
3 dni temu
Wszyscy obserwowaniInni zdjęcia: :) pattusia91gdZ Alfikiem pattusia91gdNa zamku pattusia91gd200 pattusia91gd:) pattusia91gdNa zamku pattusia91gd;) pattusia91gdZamek pattusia91gd:* pattusia91gd:* pattusia91gd