Photoblog.pl

Załóż konto

 

2018/11/19   

 

« następne   poprzednie »

edit mam nadzieję, zrobię jutro

 

2.2.2019

 

 No niestety nie udało mi się zrobić edita na następny dzień. Trudno. Najwyraźniej nie miałam weny by pisać, a może ochoty? No trochę się zmieniło. Nie wiem, czy jest sens to tu odpisywać, gdy ostatnio zebrałam się żeby napisać wszystko w swoim pamiętniku. To niemniej jednak tutaj pisze mi się zupełnie inaczej, może bardziej osobowo, nie wiem od czego to zależy, możliwe że wynika to z tego że na klawiaturzę piszę z przybliżoną prędkością do swoich myśli, niż jak piszę piórem. Nie wiem. Najważniejsze jest to, że odnalazłam spokój ducha i kroczę do harmonii, jedyne co mnie zastanawia to czemu siedziałam w tym tak długo.

 

 

 

11.02.2019

 Znalazłam coś co było zapisane cały czas na moim pulpicie, a ja tego nie widziałam "nie boję się zycia samotnego, boje sie ze je spędze bez ciebie tego sie boje, przerażająca jest myśl o tym jak nie nie bede mogł sie zbliżyć, ani szeptać do ucha ze cie kocham,będe tęsknić za wszystkim ,ty masz klucz do mojego serca (...)"

 Ehh.

Tak było.

 

1 komentarz
pinkmassacre  - 03/01/2019 13:52:41
fajne stylóweczki.
Dzięki za kliknięcie "fajne" przy zdjęciu. Niestety usuwam photobloga, możesz mnie znaleźć na instagramie: ladyxmartini lub facebooku www.fb.com/ladyxmartini/

Najnowsze wpisy

Wpis villian

 

Wpis villian

 

Wpis villian

 

Wpis villian

 

Wpis villian

 

Wpis villian

 

Wpis villian

 

Wpis villian

 

Wszystkie wpisy