photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 21 STYCZNIA 2019 ze strony mobilnej
9382
Dodano: 21 STYCZNIA 2019

Usuwam photobloga

Usuwam photobloga.

Po wielu latach spędzonych tutaj, napisaniu setek postów, wrzuceniu tysiąca różnych zdjęć (tych lepszych i tych gorszych), po czasach świetności, gdy miesięcznie było tutaj 60 000 wyświetleń, gdy była to jedyna forma bloga, który prowadziłam dłużej niż kilka dni, po wielu nawiązanych znajomościach ale także po wielkich falach hejtu, po sytuacji w stopniu takim, że słowo "photoblog" jest jedną z najczęściej wpisywanych słów koło mojego loginu / pseudonimu postanawiam usunąć photobloga.

Po prostu dlatego, że to już nie jest platforma dla mnie. Z biegiem lat przestałam odczuwać potrzebe posiadania tego konta na poczet innych portali społecznościowych. 
Jedyne czego jest mi żal, to tego, że może ktoś będzie dalej mnie szukał, pamiętając, że miałam tutaj konto. Ale nie wiem czy chce zostawiać ten profil na długo z takim ogłoszeniem, photoblogowym nekrologiem ;)

 

Bardzo wam wszystkim dziękuję, każdemu  kto chociaż zajrzał na mój photoblog,wysłał wiadomość skomentował, zaobserwował. Nawet tym "Fajne zdjęcie. Wpadnij do mnie"

 

Możecie mnie znależć jednak na innych, wypisanych social mediach, które prężnie działają.

 

 

mój FB: www.fb.com/ladyxmartini/ 

możecie wysyłać zaproszenia :)

 

Info

Użytkownik pinkmassacre
wyłączył komentowanie na swoim fotoblogu.

Informacje o pinkmassacre


Inni użytkownicy: buldoblondi492jl1979boro97odstronywizjerakamiljumpendzemdobry1fokidi4559allysiaanianienabani


Inni zdjęcia: Sosnówka jerklufotoBez kategorii gnomkowybebokGood vibes ajusiaDom ajusiaAlpy ajusia... xxtenshidarkxx;) virgo123;) virgo123;) virgo123:) dorcia2700