Photoblog.pl

Załóż konto
Wyświetleń: 1339

Wiecie co? Ostatnio denerwuje mnie ciemnota umysłowa cholernie mocno. Irytuje mnie podejście człowieka do człowieka od zawsze ale w ostatnim czasie jakoś zaczęłam zwracać na to większą uwagę.

 

Chciałam Wam powiedzieć, że wszyscy jesteście piękni. Niezależnie od tego czy macie jakieś niedoskonałości, jaka cyfra wyświetla się na tej przeklętej wadze, czy macie cellulit, rozstępy, krostki, blizny, piegi czy w jakikolwiek inny sposób odróżniacie się od innych. O to właśnie chodzi! Wyróżniajmy się, bądźmy sobą, nie wstydźmy się tego jak piękne ciało mamy. Każdy z nas jest wyjątkowy. Każdy.

I wiem, że jest mnóstwo debili, którzy karmią się, a wręcz szczycą się nienawiścią i jadem do innych ludzi. Mówią non stop straszne rzeczy na nasz temat. Ale hey, dlaczego oni to robią? Myślicie, że dlatego, że sami siebie kochają i są szczęśliwi. Otóż nie, oni sami siebie nienawidzą i hejtują innych po to by odwrócić uwagę od ich własnych kompleksów. Gdyby byli szczęśliwymi ludźmi nie rozsiewaliby nienawiści. Nie ma sensu skupiać się na tym co mówią inni.
Tylko Ty będziesz ze SOBĄ do końca życia i mam szczerą nadzieję, że pewnego dnia spojrzysz w lustro, głęboko w swoje oczy i zobaczysz tam czystą miłość do samego siebie.

Mam dla Was zadanie na dzisiaj. Zrób dzisiaj coś co Cię uszczęśliwia, relaksuje. Cokolwiek to jest. Czy jest to nałożenie maseczki na twarz, ładny makijaż, obejrzenie serialu/filmu, gotowanie, trening, czytanie książki, włączenie muzyki na cały regulator, śpiewanie, tańczenie, rysowanie, cokolwiek przyjdzie Ci do głowy. C O K O L W I E K. Zrób to nawet jeśli myślisz, że nie jesteś jakaś/jakiś super w danym temacie, po prostu się odpręż, wyłącz myślenie. Mogę się założyć, że poczujesz się lepiej.

 

I jeszcze jedno. W takie upały nie bój się założyć krótkich i lekkich ubrań. To Tobie ma być wygodnie, a nie innym, a nie ma chyba niczego gorszego w takie upały jak założenie długich leginsów, bo ludzie się gapią. Chuj z nimi, niech się gapią. Ważne jest, by się nie przegrzać i być w pełni sił i czuć się ze sobą dobrze.

 

Życzę wszystkim miłego dnia!

padholder malujesz ?
13/01/2020 11:20:22
yenifer fajnie znowu czytac twoje wpisu :* moze to czas na powrot
26/07/2019 20:39:52
osiagne Cholera skąd w tobie tyle siły i pozytywnych emocji?
23/07/2019 18:42:59
chudypuszek Oby to co piszesz Cię nie opuściło bo to bardzo wartościowe. Myślę podobnie. Trzeba być dla siebie zwyczajnie dobrym, zgodnym ze sobą, dążyć do szczęścia, takiego ciepełka w środku.
16/07/2019 12:51:59
skinnyproject Zgadzam się ze wszystkim! Bardzo potrzebna, wartościowa notka :)
03/07/2019 20:41:43
marianfoto Brawo , szanujmy to co nas różni Miłego dnia
01/07/2019 9:21:56