photoblog.pl
Załóż konto

W końcu przyszło to, na co czekałam od miesięcy  ciepło, słońce, lekkość. A zaraz& urlop, a chwilę po nim nowe mieszkanie, które już teraz daje mi więcej przestrzeni, światła i kreatywności.

 

To dobry moment, żeby na chwilę się zatrzymać. Teraz  między pracą a porządkami w nowym miejscu  mam trochę więcej czasu, by nadrobić zaległości sprzed roku. I udało się coś, co bardzo długo czekało w kolejce:

dwa grube albumy pełne zdjęć z wieczoru panieńskiego, ślubu i sesji plenerowej są wreszcie gotowe.

Z każdą kolejną kartką miło było wrócić do tych wszystkich chwil  czułych, śmiesznych, wzruszających, ważnych.

 

Lipiec mija bardzo aktywnie, ale w dobrym tempie i z dobrym nastawieniem. Czuję, że to taki mój czas.

Dodane 2 dni temu ze strony mobilnej
47

Zapraszam Was na konto na FB Link FB:

https://www.facebook.com/CherryCulturalnie

 

Lub wyszukajcie: Cherry Culturalnie

 

Oprócz tego:

 

Zapraszam Was na Instagram: kirsikka.w.k_w92

Informacje o photographymagic


Inni zdjęcia: Poznawanie rzeczywistości. ezekh114Z kuzynem nacka89cwa:* patrusia1991gdDużo stacyj odnowiono. ezekh114Zderzenie juliettka7925 / 07 / 25 xheroineemogirlxPendolino. :-) ezekh114Today quenTopografia korzystna. ezekh114Dziś klaudiasara47