photoblog.pl
Załóż konto

Pierwsze pomiary.

Waga: 73,8 kg ok. 13 w południe. 

Wzrost: 172 cm

Co najmniej 3 lata nie miałam 7 z przodu, ale trudno, nie żałuję jakoś bardzo! Kilogramy zawsze mogę stracić a wspomnienia zostaną ze mną do końca :) 

Pomiary:

ramie: 28 cm

talia:81 cm

oponka: 97cm

udo: 58 cm

Najbardziej z tego wszystkiego przeraziły/ zasmuciły mnie zdjęcia... Ale z drugiej strony dają mi motywację.

Bilans:

ś: płatki orkiszowe z truskawkami, nasionami chia, len mielony i troche wiorkow kokosa + kawa z mlekiem

2ś: wafel ryżowy z plasterkiem szynki i ogórkiem zielonym

o: szpinak z pomidorem, kasza pęczak,jajko sadzone, brokuły

p: pokrzywa- herbata, kromka rozwego chleba z tatarem 

k: słatka(sałata,pomidor,oliwki, ogorek,slonecznik), troche piersi z kurczaka plus herbata z dzikiej rózy z lyzeczka miodu.

Ćwiczenia:

Turbo- Chodakowska 

How to Dance Your Way to Sexy Abs With Keaira LaShae
 

Jeszcze trochę podjadam między posiłkami, ale mam nadzieję  że jeszcze trochę i mój żołądek się skurczy i będzie tylko lepiej!

Trzymajcie kciuki! 

 

-S 

Dodane 21 CZERWCA 2016
258
fitnessmotivation podjadanie to niestety taki nawyk, z którym trzeba walczyć, ale na pewno dasz radę! :) powodzenia :*
06/07/2016 16:23:51