photoblog.pl
Załóż konto

BFS - Songs People Actually Like

Zawsze mnie zastanawiało o co chodzi z kapelą Bowling For Soup... kilka ich klipów ma wielomilionowe wyświetlenia, a sama kapela grywa głównie jedynie w Stanach i UK. Ich płyty wydane od powiedzmy kilkunastu lat temu, do teraz są dość trudne do zdobycia i często są nieco droższe.... i gdy zamawiam ich płyty na fan.pl to często wywalają mi je z zamówienia przez przekroczony czas realizacji. Ale tym razem, podczas kolejnego zamówienia z fan.pl było inaczej. I z całego zamówienia liczącego 7 płyt wywalili mi tylko winyla Ataris - Live in Chicago. Cena była przystępna. Mogłem to zamówić po raz kolejny, ale niestety w tamtym czasie cena była już o jakieś 5 dych wyższa :/ Ale fajnie że firma pomniejsza koszty wysyłki o parę groszy, jeśli zamówienie nie jest w całości zreazliwane (a u mnie chyba nigdy nie realizują w całości :D)

 

Po 9 latach od wydania pierwszej części kompilacji typu "Greatest Hits" wjechała druga część. Songs People Actually Liked, Vol. 2 The Next 6 Years 2004-2009. Wydanie dwupłytowe, zawierające 14 numerów. Strona D przedstawia obrazek chłopaków.

No i... niestety uważam tę część za gorszą, bo na pierwszej części było 18 numerów, w tym jeden nowy. I był materiał z czterech albumów, a tu jedynie z trzech. z czego aż 8 z 14 numerów to piosenki z płyty "A Hangover You Don't Deserve"! Ponad połowa! Zgadzam się, to najlepszy album BFS, ale to lekka przesada. Moim zdaniem mogliby zahaczyć jeszcze o album "Fishin For Woos" i nagrać 3 numery, albo dać coś z kompilacji "Goes To The Movies" która została całkowicie pominięta... No i nowy numer też by się to przydał.

 

Nie pisałem tego wcześniej, ale piosenki na tych kompilacjach są nagrywane na nowo, więc jest tu jakieś odświeżanie. (podobnie zrobił to np. Zebrahead, czy Reel Big Fish) Za co szanuję tę serię ;) I zapewne kiedyś powstanie część nr 3.

 

Wydanie jest jednym z dwóch i wersja (bodajże) purpurowa jest z autografami (rzadsza).

Zamiast wkładki - mały plakacik. Zawsze coś ;)

Dodane 28 LUTEGO 2024
63

Informacje o kolekcjaplyt


Inni zdjęcia: 27.05.2023 r. plastikowegwiazdy27.05.2023 r. plastikowegwiazdypark w Świerklańcu agnbed24.05.2023 r. plastikowegwiazdyNastępny! chwilka24116.03.2023 r. plastikowegwiazdy16.03.2023 r. plastikowegwiazdyLobuziak natalka89rok16.03.2023 r. plastikowegwiazdyW szafarni przy instrumencie :) patrusia1991gd