Czy już kiedyś wspominałam jak wielką i bezgraniczną miłością darzę stałki? <3
Jeśli nie, to już właśnie to Wam mówię!
Tak, to foto jest z pisiont milimetrów, które kocham i ubóstwiam, więc mam nadzieję, że do wakacji w moim domu zagości.
+ nikon d5000
Jarałam się widokiem 1.8 <3
Dzisiaj miałabyć sesja @santoss, ale w związku, iż musiała zarejestrować coś tam w związku kynologicznym to było mało czasu, a miałam jej zrobić super sesję tap madl we własnej osobie, czyli ruda w roli głównej - nie wyszło.
Ale maniura się odwaliła, to mogłam to poniekąd wykorzystać, bo zawsze wygląda jak lump, tak jak typowy psiarz, gdy sie spotykamy z psami, a dziś była wyjątkowo seksi, więc jak człowiek jednak chce - to potrafi :D
A tak naprawdę wyszło, że zrobiłam dosłownie 8 zdjęć z czego niektóre były nieostre (ostre, ale nie tam gdzie powinny, ehhhh).
Miałam iść jutro na sesję z dziewczyną, ale nie pozwolili im rodzice spotkań z osobami z internetu O.o
Zastanawiam się, kto w dzisiejszych czasach, mając lat dwanaście mówi rodzicom, że idzie sie spotkać z kimś z internetu.
Może to dla mnie jest dziwne, ale poniekąd jest.
Dziękuje, nie mam pytań.
Ok, więc tak, w sobotę mam nadzieję ostatecznie wypali sesja z dziewczynami.
Są ładne, więc mam nadzieję na piękne focisze <3
A w niedzielę może sesja z białym bulterrierem.
Kurde, ciekawe jak zrobię zdjęcia białemu bulikowi na białym śniegu.
Tego pod uwagę nie wzięłam, pomińmy.
Może do niedzieli stopnieje...
Aaaaaa kupiłam ażurka <3
a potem się dziwie, że się pieniędzy nie mogę doliczyć w skarbonce i ciągle mi mało...
psiurki zadowolone, mocno, jest na co robić zdjęcia :D
Nad tym zdjęciem trochę siedziałam w photoshopie, ale nieważne, mam nadzieję, że w miarę się będzie podobało.
Nadia.