photoblog.pl
Załóż konto

na tę chwilę moje jedyne pragnienie to ta ulotna chwila, w której mogę czuć przez sen ciepło twoich stóp, ramion, dłoni albo jakiegokolwiek innego skrawka znajomej skóry. możliwość zatopienia się w twoim ciele i nieprzytomości. bo to przecież najważniejsza zasada wspólnego snu. "bez stykania nie ma zasypiania"


spanie, czując ciepło i miękkość ciała kochanego człowieka to chyba jeden z najbardziej intymnych i magicznych momentów w życiu. i pomyśleć, że jeszcze o poranku byłam w takiej scenerii, prosząc tylko, żeby ta chwila nigdy się nie skończyła, żeby trwała jeszcze chwilkę, jeszcze kilka minut, jeszcze kilka godzin.

i żebym mogła spać tak każdego dnia.

Dodane 25 WRZEŚNIA 2016
924
orthorexis To jest po prostu magia
26/09/2016 12:46:50
miseraillusione Potwierdzam, jedno z najlepszych uczuć na całym świecie.
26/09/2016 7:44:14
Zarejestruj się teraz, aby skomentować wpis użytkownika hateandstuff.

Informacje o hateandstuff


Inni zdjęcia: Ja pati991gd... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24... maxima24