Photoblog.pl

Załóż konto

Z a p r a s z a m . 

2013/01/19   

 

« następne   poprzednie »

SINGIEL - Samowystarczalna, Inteligenta, Niezależna, Genialna I ekscytująca Laska. ; )


Czy położyłbyś się ze mną i po prostu zapomniał o świecie?


jeśli ktoś poprosi nas o pomoc, to znaczy, że jesteśmy jeszcze coś warci.


nie mogę ci obiecać, że rozwiążę wszystkie Twoje problemy, ale mogę Ci obiecać, że nie zostawię Cię z nimi samego


i tylko spróbuj klepnąć mnie w tyłek , a tak ci przypierdolę , że przeczujesz wiosnę , albo od razu cztery pory roku .


piję wino, palę papierosy i czasami po prostu żyję. poza tym staram się ogarnąć to coraz bardziej pojebane człowieczeństwo. zdarza się, że jaram się zwykłą gwiazdką przy dwukropku .


' Była naiwna jak mała dziewczynka. Wierzyła, że słuchawki w uszach i muzyka, na full,zagłuszą jej myśli, wspomnienia, przegapione szanse, wyrzuty sumienia i całą resztę. '


Może czasem kiedy wchodzisz na gg spoglądasz na mój opis i zastanawiasz się czy nie jest skierowany do Ciebie.


Mała, wredna, bezczelna, ale jakże zadowolona z siebie.


Wypalę ramę fajek, wypiję zgrzewkę piwa, zajaram zioło, wyklnę tych, których nienawidzę. Chcę poczuć coś innego niż 'to dziwne uczucie do ciebie'. Chce poczuć trochę adrenaliny i niegrzecznego zachowania. Wtedy będę szczęśliwa.


- Dlaczego zawsze się uśmiechasz jak jesteś smutna?
- Bo nauczyłam się śmiać, kiedy chce mi się płakać...
- Ale czasami trzeba się wypłakać, nie można wszystkiego trzymać w sobie.
- Ale tak jest łatwiej...
- Łatwiej?
- Przynajmniej nikt nie zadaje zbędnych pytań...nikt nie wie o co chodzi.
- Twoje oczy i tak wszystko pokazują...
- Ale mało kto potrafi zauważyć, że coś jest nie tak...


Pamiętaj, jesteś kobietą! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna - nie dasz sobą pomiatać jakiemuś skurwysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna - by On później żalował o stracił. Więc do dzieła, mała.


na zawsze ? na zawsze to sobie można rękę amputować.


Może i jestem zepsutą małolatą, która czasami nienawidzi samej siebie. Może czasami denerwuję się bez powodu i komplikuję swoje życie. Może jestem jeszcze 'młoda' i może jestem jeszcze gówniarą, ale mam swoje zdanie i wiem czego chcę.


- Napiszę do niego. Już ostatni raz. Obiecuję !
- Nie ! Daj mu zatęsknić za sobą.


Gdy nie miałam, podzielił się.
Gdy cierpiałam, wysłuchał.
Gdy nie rozumiałam, wytłumaczył.
Gdy płakałam, otarł łzy.
Gdy zostałam, poczekał.
Gdy zawiodłam, wybaczył.
Gdy podziękowałam, zapytał: `za co?`- To właśnie mój prawdziwy przyjaciel.


wolę powiedzieć zwyczajowe "kurwa" niż pierdolić 30 sekund "bardzo mnie irytują nierówności chodnika, które z nienacka narażają mnie na upadek"


Jeśli on leci za suką to ściągnij mu kaganiec, odepnij smycz i puść wolno . .niech ucieka . . tylko później niech nie skowycze pod drzwiami !!


mija jedna, druga, trzecia godzina . wyświetlacz telefonu pusty . klawiatura odblokowywana już po raz setny . a wystarczyłby jeden, jedyny, cholerny sms, że nie możesz gadać .


Lizaki zamieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zamieniła się w wódkę, a rowery w samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczać się" znaczyło włożyć na głowę hełm? Kiedy najgorszą rzeczą jaką mogłaś usłyszeć od chłopaka było to, że jesteś głupia. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na ziemi, a mama była największym bohaterem? Twoimi najgorszymi wrogami było Twoje rodzeństwo? Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to, kto pobiegnie szybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie spódniczki nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" było lekarstwo na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mama wrzucała do zupy? Największy ból jaki czułeś to pieczenie zdartych kolan i łokci. I kiedy pożegnania oznaczały tylko "do zobaczenia jutro".


a gdyby tak, ruszyć niebo, a zatrzymać chmury?


nie chciałbym Cię urazić, ale marzę o tym, aby Cię pocałować.


Co chwilę zerkam na telefon , i nawet nie wiesz jak bardzo bulwersuje mnie brak tej pierdolonej koperty na tym wyświetlaczu , jak bardzo czekam na dźwięk wibracji , i jak bardzo jestem zawiedziona za każdym razem.


'kiedy byłam mała, chciałam być księżniczką. ale zamki są drogie, buty obcierają, a księcia jeszcze nigdy nie znalazłam'


Ile razy oferowaliśmy naszą miłość komuś, kto na to nie zasługuje. Ile razy spotykaliśmy się z obojętnością i odrzuceniem, ale warto szukać i nigdy nie rezygnować z miłości, która sprawia, że żyjemy.


nie ubieram szalika, gdy wychodzę, a na zewnątrz mróz. piję piwo prosto z lodówki, zimną colę i jem lody na dworze. krzyczę i śpiewam z całych sił. byleby tylko stracić głos i już nie móc mówić, jak bardzo za Tobą tęsknię.


należę do tych osób, którym do szczęścia naprawdę niewiele potrzeba. cieszę się z drobnostek, jeden szczery uśmiech o poranku sąsiadki, czy sprzedawcy w sklepie za rogiem wprawia mnie w dobry nastrój i dodaje pozytywnej energii na cały dzień


Już mogę mówić na Ciebie 'mój?

1 komentarz
buziaczekbuhanocoty  - 21/01/2013 20:38:31 z Android
Mega :)
+ czekam na rewanż i klik fajne :)

Najnowsze wpisy

Wpis cyytaty2

15/03/2013 20:21:07

Wpis cyytaty2

30/01/2013 16:51:40

Wpis cyytaty2

28/01/2013 21:00:55

Wpis cyytaty2

27/01/2013 10:33:28

Wpis cyytaty2

26/01/2013 21:50:13

TRZY METRY NAD NIEBEM !

26/01/2013 2:27:44

Wpis cyytaty2

24/01/2013 16:22:58

Wpis cyytaty2

19/01/2013 12:53:15

Wszystkie wpisy