Photoblog.pl

Załóż konto

Z a p r a s z a m . 

2013/01/30   

 

« następne   poprzednie »

niby mi przeszło, niby Cię nie kocham, ale wciąż mam Twoje zdjęcia .


Nadzieja musiała umrzeć, bym pozwolił Ci odejść.


Zawsze wydawało mi się, że jak już się oswoję z facetem, to on powinien zobaczyć mnie taką, jaka jestem naprawdę.


- Ale ona Go kocha!! - Nie ona jedna, Skarbie.


Trzeba umieć walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami.


Jego oczy, uśmiech, głos. dla większości nic nadzwyczajnego, jednak dla mnie są to najpotrzebniejsze czynności do normalnego funkcjonowania.


Wyjdź z domu, to co, że pada deszcz. Śmiej się, to co, że nie masz powodu. Rób zdjęcia to co, że zła fryzura. Bądź jak kiedyś. Bądź tą małą dziewczynką, dla której łzy były powodem do dumy, a śmiech na porządku dziennym. Nie przejmuj się, bądź.


Tylko dlatego, że spotkałaś jednego kretyna, który zniszczył Ci kawałek życia, nie wierzysz już w miłość?


codziennie wstawałam rano, doprowadzałam się do porządku i szłam do tej cholernej szkoły żeby Ciebie zobaczyć, teraz to już nie ma znaczenia.. nawet na mnie nie spojrzysz


Ja wiem, że nigdy nikt mi ciebie nie odbierze, całkowicie w to wierzę, wypełniam tobą moje wnętrze, oj nigdy w życiu nic mi ciebie nie odbierze, z całych sił w to wierzę oddaję tobie siebie!


A ten sylwester miał być wyjątkowy, był. Spędziłam go tak, jak nigdy żadnego . Bardzo wygodnie płakało mi się w bujanym fotelu.


Spostrzegam szczęście jako tęcze , ponieważ prawdziwe szczęście nie ukazuje się codziennie ... Jak tęcza , tylko raz na jakiś czas .


Moim jedynym ukojeniem jest spanie. Kiedy śpię nie jestem smutna, nie jestem zła, nie jestem samotna, jestem niczym. Tylko jest jeden problem, wiesz? Ostatnimi tygodniami mam nawet problemy z zaśnięciem.


Dopóki nie zerwiesz z nią, nie odzywaj się do mnie. NIE ISTNIEJESZ.


fantazje samobójcze bywają ostatnią nadzieją tych, których zawiodło już wszystko, co miało ulżyć ich samotności erich fromm


UWAGA!! Jesteś poszukiwany listem gończym mego serca.


''Leżąc obok Ciebie mogłabym tak trwać Zamknąć oczy, czuć Cię całą wieczność Ty i ja, razem - nie ma nic lepszego''


brak weny , brak pomysłu , brak improwizacji , brak chęci , brak czekolady , brak słoneczka , brak zafascynowania , brak żelków , brak uzależnienia , brak czasu . ogólnie wielki brak .


Znów mi się śnił. urzekał mnie swoim cudownym uśmiechem, który był kierowany tylko do mnie. jego zajebiście niebieskie oczy wpatrywały się w moje. w tym śnie mnie kochał. nie chciałam się obudzić.


Spojrzał na mnie, wszystko było jasne - chciał, ale nie potrafił mnie pokochać.


Mam takie głęboko w sobie skryte marzenie, pomimo, ze już od dawno wmawiam sobie i innym, ze mi na tobie nie zależy, to jednak tęsknie i chce byś się odezwał, napisał, uczynił jakikolwiek gest bym znów była szczęśliwa ..


Każdego dnia, leżąc w łożku krzyczy - milcząc: Boże czemu nie pozwolisz mi o nim zapomnieć?


prawdziwy przyjaciel to nie ten, który swoją wizytę w Twoim domu zapowiada 2 tygodnie wcześniej, a ten, który wpadając niezapowiedzianie oznajmia, że zostaje na noc.


i nawet nie wiesz jak rani to, że czasami zachowujesz się jakbyś mnie kochał, a za godzinę jakbyś mnie nienawidził. co mam wtedy myśleć? chyba czas, porozmawiać tu o naszych uczuciach do siebie, co?


Kiedy szukasz szczęścia trafiasz na samych frajerów , którzy wykorzystują każdą napotkaną sytuację. Odpuszczasz sobie, a wtedy prawdziwe szczęście natrafia na Ciebie. Dlatego czasami trzeba poczekać na właściwy moment i wykorzystać los , który nam sprzyja a nie przejmować się skurwysynami o spedalonym gejowskim głosie.


Co ty od niego chcesz? Żeby ci codziennie róże przynosił, nie spóźniał się, był punktualny, przyjeżdżał po ciebie, robił sto tysięcy niespodzianek, był miły, kochany, romantyczny, żeby cię zabierał na długie i romantyczne spacery, żeby nie zapominał o tobie, i żebyś zawsze przy nim czuła się kochana. Przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.


Jak ogarniesz mnie i moją psychikę, to wyjdę za Ciebie bez zastanowienia.

3 komentarze
ewciakowa  - 13/04/2013 13:56:37
Jak ogarniesz mnie i moją psychikę, to wyjdę za Ciebie bez zastanowienia...
ewciakowa  - 13/04/2013 13:56:32
fantazje samobójcze bywają ostatnią nadzieją tych, których zawiodło już wszystko, co miało ulżyć ich samotności erich fromm
opisowooxddd  - 22/02/2013 19:01:22
mega! ;*
wpadnij!

Najnowsze wpisy

Wpis cyytaty2

15/03/2013 20:21:07

Wpis cyytaty2

30/01/2013 16:51:40

Wpis cyytaty2

28/01/2013 21:00:55

Wpis cyytaty2

27/01/2013 10:33:28

Wpis cyytaty2

26/01/2013 21:50:13

TRZY METRY NAD NIEBEM !

26/01/2013 2:27:44

Wpis cyytaty2

24/01/2013 16:22:58

Wpis cyytaty2

19/01/2013 12:53:15

Wszystkie wpisy