>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 7 KWIETNIA 2008
47
Dodano: 7 KWIETNIA 2008

....

Oi...

 

Eh..

I znów źle..

A myślałam , że jest dobrze.

Jak zwykle.. - myliłam się...

 

ŻYCIE JEST NIEPRZEWIDYWALNE...

 

 

Teraz to wiem...na 100%

 

Idę...już...

 

Bez pozdrowień..

 

Narka..

Komentarze

~carmin na oko, i to jeszcze do kinaxD!
a w zyciu nic nie jest proste i pewne.
07/04/2008 22:14:25
~tenten Boshe cio się znowu dzieje ;( ?
07/04/2008 21:36:26
Użytkownik usunięty nie przejmuj sie ;)
07/04/2008 21:35:47

Informacje o agrafkamisia


Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd