>
Oi...
Eh..
I znów źle..
A myślałam , że jest dobrze.
Jak zwykle.. - myliłam się...
ŻYCIE JEST NIEPRZEWIDYWALNE...
Teraz to wiem...na 100%
Idę...już...
Bez pozdrowień..
Narka..
Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd