>
hEy
...
Nie ma to jak 2 zdjęcia dziennie..
.....
L i Z a K
Od PaNA RYSia z Bufetu za 1zł xD
......
Troszę lepiej..
Ale jutro...
NA pewno będzie źle..
.....
czuję to..
....
A teraz mój wiersz...
SMUTEK
..........................
Smutek w oczy mi zagląda
Smutek szyje serce me
Ciemne światło, jasna noc
Przepaść już chcą myśli me
..........................
Chcę uścisnąć śmierci dłonie
W jej ramiona schronić się
Jednak serce moje płonie
I nie podda nigdy się
..........................
To tyle...
dobranoc..:*
POZDRAWIAM WSZYSTKICH MOICH PRZYJACIÓŁ
