>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 7 KWIETNIA 2008 , exif
40
Dodano: 7 KWIETNIA 2008

________-------------_________

hEy

 

...

Nie ma to jak 2 zdjęcia dziennie..

.....

L i Z a K

Od PaNA RYSia z Bufetu za 1zł xD

......

Troszę lepiej..

Ale jutro...

NA pewno będzie źle..

.....

czuję to..

....

A teraz mój wiersz...

 

 

 

SMUTEK

..........................

 

Smutek w oczy mi zagląda

Smutek szyje serce me

Ciemne światło, jasna noc

Przepaść już chcą myśli me

 

..........................

 

Chcę uścisnąć śmierci dłonie

W jej ramiona schronić się

Jednak serce moje płonie

I nie podda nigdy się

 

..........................

 

 

To tyle...

dobranoc..:*

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH MOICH PRZYJACIÓŁ

Komentarze

nimfica ja chce lizaka. A co ty z wlosami zrobilas? slicznie ci
08/04/2008 17:13:50
emalia nogi chodzą po lizaku xd
też je lubie ;]
ale lepsze pomarańczowe xd :*
08/04/2008 15:42:26
Użytkownik usunięty a te nogi co tam robią? :P
08/04/2008 7:59:37

Informacje o agrafkamisia


Inni zdjęcia: 1863 akcentovaKwiaty rela12Dni Inowrocławia :) photoslove259.6.26 rena1ch4nSwans darren1980:) dorcia2700tyłem ja ns35:* pattusia91gdZamkowo acegKarbówek pattusia91gd