>
Oi.
U mnie już wszystko w porządku.
przyjaciele są..:*
ocenki poprawiam i zdobywam coraz to lepsze ( powiedzmy)
Ale i tak się więcej uczyc będę..
Na muzykę umiem ( jak zwykle ) ^^
Ciuszki powoli dokupuję..
Hmm
chyba nie moge narzekać..
Jutro piątek..
I w końcu upragniony weekend
Wogóle to dziś był konkurs solfeżowy
I była masakra xF
dobra lecęę
pozdrówka forr all :*:*
see ya xD
Inni zdjęcia: cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35