>
photoblog.pl
Załóż konto
Dodane 10 KWIETNIA 2008 , exif
100
Dodano: 10 KWIETNIA 2008

goood

Oi.

 

U mnie już wszystko w porządku.

przyjaciele są..:*

ocenki poprawiam i zdobywam coraz to lepsze ( powiedzmy)

Ale i tak się więcej uczyc będę..

Na muzykę umiem ( jak zwykle ) ^^

Ciuszki powoli dokupuję..

Hmm

chyba nie moge narzekać..

Jutro piątek..

I w końcu upragniony weekend

Wogóle to dziś był konkurs solfeżowy

I była masakra xF

 

dobra lecęę

pozdrówka forr all :*:*

see ya xD

Komentarze

nimfica hahahahaha ja kochałam te konkursy...
11/04/2008 19:22:42
~kmadziuska Twój pokoik? ładnie
11/04/2008 14:52:41
Użytkownik usunięty bo kłótnia jeszcze nie oznacza końca przyjaźni
a jeśli oznacza, to nigdy nie była przyjaźnią:]
10/04/2008 23:12:32
~ciamek Spoko spoko spoko ;d Pozdro ;d ;p
10/04/2008 21:55:58

Informacje o agrafkamisia


Inni zdjęcia: cała ja ns35cała Ja ns35Na ul :) ns35ja ns35tyłem ja na ul ns35na jedzonku ns35ja ns35:) dorcia2700Prosta droga do Białobrzeg bluebird11cała ja ns35